خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1434814 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مسابقه بین‌المللی «دست‌های پاک» تمدید شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:22
مدیرکل کانون پرورش فکری استان خراسان‌رضوی گفت: مسابقه بین‌المللی دست‌های پاک که از اسفند سال گذشته با شعار "دست‌های پاک نجات‌بخش زندگی" شروع به کار کرده بود تا پایان مرداد 1399 تمدید شد.
مسابقه،شعار،پاك،پايان،1399،ديپلم،مرداد

ابراهیم زره‌ساز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: مسابقه بین‌المللی دست‌های پاک که از اسفند سال گذشته با همه‌گیر شدن ویروس کرونا شروع به کار کرده بود به دلیل استقبال بالای مخاطبین و همچنین برگزاری همزمان نشست بین‌المللی دست‌های پاک در مشهد که از سوی دانشگاه‌های ژنو در آبان‌ماه برگزار شده بود، این مسابقه تا پایان مرداد1399 تمدید شد.
وی در ادامه گفت: مهمترین راه انتقال بیماری‌ها از طریق دست‌ها است و این مسابقه تلاش دارد تا شعار "دست های پاک نجات بخش زندگی" را که یک شعار بین المللی است در سطح جامعه تبیین کند.
زره ساز خاطرنشان کرد: با بردن این مسابقه به دل خانواده‌ها به‌ویژه کودکان و جوانان سعی در فرهنگ‌سازی این شعار داریم.
مدیرکل کانون پرورش فکری استان خراسان رضوی در ادامه گفت: شایان ذکر است کودکان و نوجوانان 4 تا 18 ساله در بخش ملی و بین‌المللی تا پایان مرداد 1399 می‌توانند نقاشی‌های خود را با تکنیک آزاد در صفحه ویژه مسابقه در پرتال اینترنتی کانون به نشانی paintfest.kpf.ir بارگذاری کنند.
وی در پایان بیان کرد: قرار است به برگزیدگان این مسابقه در بخش ملی دیپلم افتخار، نشان مسابقه، دوچرخه و کتاب آثار برگزیده و در بخش بین‌الملل دیپلم افتخار، نشان مسابقه و کتاب آثار برگزیده اهداء شود.
انتهای پیام/282/ زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1434814 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.