خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1436458 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حال ۴۵ مسافر قطار همدان-مشهد خوب است/اعزام تیم های امدادی

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:20
رباط کریم- مدیرکل راه آهن غرب کشور با بیان این که تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند، گفت: حال ۴۵ مسافر قطار همدان-مشهد خوب است.
قطار،ريل،همدان،مشهد

سید سعید ابراهیم‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص حادثه خروج قطار همدان- مشهد از ریل اظهار داشت: این قطار حدود سه ساعت پس از حرکت از همدان به سوی مشهد در ۱۰ کیلومتری شهر پرند و ابتدای ایستگاه «جدایش» از ریل خارج شد.
وی با بیان اینکه این قطار ۴۵ مسافر داشته و حال همه آنها خوب است، گفت: هیچکدام از مسافرها مصدوم نشده‌اند.
مدیرکل راه آهن غرب کشور با بیان اینکه تیم‌های امدادی برای کمک به مصدومان احتمالی به محل اعزام شده‌اند، در مورد علت این حادثه گفت: علت این نیاز به بررسی بیشتر کارشناسان دارد و هرگونه گمانه زنی را تأیید نمی‌کنمبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1436458 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.