خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1437839 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عکس‌نوشته‌های زیبا ویژه عید سعید فطر

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:09
همزمان با فرارسیدن عید سعیدفطر، بسته‌ای از زیباترین عکس‌نوشته‌ها ویژه این روز فرخنده برای شما کاربران گردآوری شده است.
عيد،ماه،روز،فطر،كاربران،رمضان

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در تقویم رسمی امسال یکشنبه چهارم خدادماه مقارن با عید سعید فطر است، عیدی که با رؤیت هلال ماه شوال در پایان روز ۲۹ ماه رمضان و یا گذشت ۳۰ روز از اول این ماه، فرا می‌سد.
مسلمانان در این روز نماز عید برگزار کرده و به پاس توفیق روزه‌داری ماه مبارک رمضان بر درگاه خداوند شکر می‌گزارند و در محافل و مساجد جشن و شادی برقرار می‌شود.
همچنین در روز عید فطر مسلمانان با پرداخت زکات فطره قبل از برگزاری نماز، به وظیفه شرعی خود عمل می‌کنند و با پرداخت آن برای رضای حق و نزدیکی به خداوند، سلامت خود و خانواده‌شان را تا پایان سال بیمه می‌کنند.
ضمن قبولی طاعات و عبادات شما کاربران محترم، مجموعه‌ای از زیباترین عکس‌نوشته‌ها مخصوص این عید فرخنده برای شما کاربران محترم گردآوری شده است که در ادامه آن را دریافت می‎‌کنید.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1437839 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.