خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1434734 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قطار همدان-مشهد از ریل خارج شد/ گزارشی از تعداد مصدومین احتمالی نرسیده است

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 04 خرداد 1399 - 00:07
فتحی گفت: تاکنون از تعداد مصدومین احتمالی حادثه خروج قطار همدان-مشهد از ریل گزارشی به ما نرسیده است.
احمر،هلال،استان،تهران

مدیرعامل هلال احمر استان تهران خبرداد؛
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال حادثه خروج قطار همدان- مشهد از ریل حوالی ۱۰ کیلومتری پرند (استان تهران) شاهین فتحی مدیرعامل هلال احمر استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگارحوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تیم‌های ارزیاب هلال احمر رباط کریم به محل حادثه خروج قطار همدان- مشهد اعزام شده اند.
فتحی با اشاره به تیم‌های ارزیاب گفت: تیم‌های هلال احمر شهرستان‌های شهریار و ملارد نیز به حالت آماده باش درآمدند، تا در صورت لزوم وارد عمل شوند و تاکنون از تعداد مصدومین احتمالی گزارشی به ما نرسیده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1434734 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.