خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1436458 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

«شهر خودرویی‌ها» تست کرونا دادند- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 03 خرداد 1399 - 23:49
در آستانه آغاز تمرینات، اعضای تیم فوتبال شهر خودرو مشهد تست کرونا دادند.
تست،كرونا،مشهد،باشگاه،پزشكي،پزشكان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، با توجه به اعلام سازمان لیگ فوتبال مبنی بر آغاز تمرینات تیم‌ها از سوم خرداد، با هماهنگی‌های انجام شده، اعضای تیم فوتبال شهر خودرو مشهد با نظارت کادر پزشکی تیم تست کرونا دادند.
اعضای کادر فنی، بازیکنان و مجموعه اداری باشگاه شهرخودرو، با حضور در کمپ تمرینی منزل‌آباد مشهد، زیر نظر پزشکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تست کرونا دادند.
این تست که با نظارت زاده رحیم، پزشک باشگاه شهرخودرو و گروه پزشکی این باشگاه و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد، شامل تب‌سنجی، تست اکسیژن و ضربان قلب توسط دستگاه پالس اکسیمتری، تست PCR، نمونه‌گیری خون از نظر ایمونوگولوبولین‌های IGG و IGM بود.
اعضای باشگاه شهرخودرو پس از انجام تست کرونا، آموزش‌های لازم در خصوص پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، پروتکل‌های بهداشتی برای انجام تمرینات، خود مراقبتی قبل، حین و بعد از تمرینات و همچنین نکات مهم بهداشتی در هنگام برگزاری بازی‌ها را فراگرفتند.
همچنین پس از انجام کلیه فرآیندهای مربوط به تست کرونا، اعضا باشگاه شهرخودرو با تقدیر از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نمایندگی از سایر پزشکان و پرستاران زحمتکش، تلاش‌های این عزیزان در تقابل با ویروس کرونا و خدمت‌رسانی به بیماران را ارج نهادند و آن‌ها را تشویق کردند.
انتهای پیام/282/ زبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1436458 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.