خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1436362 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هلاکت ۶ تروریست داعشی در داغستان روسیه

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | شنبه، 03 خرداد 1399 - 22:17
۶ شبه‌نظامی وابسته به گروه تروریستی داعش دریکی از شهر‌ها در جمهوری داغستان در روسیه به دست نیروهای امنیتی به هلاکت رسیدند.
هلاکت ۶ تروریست داعشی در داغستان روسیه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، منابع آگاه اعلام کردند نیرو‌های امنیتی روسیه ۶ شبه‌نظامی وابسته به گروه تروریستی داعش را در یک درگیری ۸ ساعته و پس از تعقیب و گریز طولانی در اطراف شهر «خاسافیورت» در جمهوری داغستان به هلاکت رساندند.
به گفته منابع آگاه، این شبه‌نظامیان داعشی چندین حمله مسلحانه در منطقه انجام داده بودند، ولی سرانجام گرفتار نیرو‌های امنیتی روسیه شدند.
بیشتر بخوانید: گروگانگیری در مرکز مسکو
سرویس امنیت فدرال روسیه پیشتر از دستگیری سه عامل جذب نیرو برای داعش در منطقه مسکو خبر داده بود.
دفتر روابط عمومی سرویس امنیت فدرال روسیه با اعلام این خبر اضافه کرده بود که این سه نفر از سال ۲۰۱۴ به عضوگیری برای گروه تروریستی داعش و اعزام آن‌ها به سوریه برای مشارکت در این کشور جنگ‌زده اشتغال داشتند.
حضور سازمان‌های تروریستی در جنوب روسیه به خصوص جمهوری داغستان از سال‌ها پیش موجب نگرانی مقامات روس بوده است.
انتهای پیام/

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1436362 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.