خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1450344 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

درماندگی آمریکا در مبارزه با کرونا/ محموله امدادی پاکستان به واشنگتن رسید- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 02 خرداد 1399 - 12:36
در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا و درماندگی مسئولین این کشور در مدیریت بیماری دولت پاکستان یک محموله امدادی به واشنگتن فرستاد.
آمريكا،محموله،پاكستان،كرونا،بهداشتي،ارسال،كشور

به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای.آر.وای نیوز، کشور پاکستان یک محموله امدادی و بهداشتی برای کمک به دولت آمریکا به واشنتگن فرستاد.
گزارش ها حاکی است این محموله امدادی که شامل ماسک و دیگر اقلام بهداشتی بود بامداد امروز به واشنگتن رسیده و به مسئولین دولت این کشور تحویل داده شد.
«اسد مجید خان» سفیر پاکستان در آمریکا ضمن ابراز خرسندی از موافقت اسلام آباد برای ارسال محموله امدادی به آمریکا گفت: این اقدام باعث می شود روابط دو کشور تقویت شده و مشکلات موجود حل شود.
این محموله در اقدامی انسان دوستانه از سوی پاکستان برای آمریکا ارسال شده تا کمبودهای بهداشتی و طبی این کشور در مبارزه با کرونا اندکی رفع شود.
ارسال این محموله مورد توجه مسئولین آمریکایی قرار گرفت و «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا ضمن انتشار توئیتی اعلام کرد: من از مسئولین دولت پاکستان تشکر می کنم ارسال ماسک و لوازم بهداشتی از سوی آنها نشان می دهد که در نبرد با کرونا همه در یک جبهه هستیم و این خوشایند است.
گفتنی است تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به بیش از 96 هزار نفر رسیده و این بیماری یک میلیون و 620 هزار نفر را نیز مبتلا کرده است.
آمریکا پیش از این نیز برای مبارزه با کرونا مجبور به وارد کردن دارو از هند و پاکستان و حتی راهزنی از سایر کشورها شده بود.
انتهای پیام/.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1450344 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.