خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1450363 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تاکید چین بر حفظ امنیت در منطقه هنگ کنگ- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 02 خرداد 1399 - 12:36
دولت مرکزی چین از هنگ کنگ و ماکائو در توسعه اقتصاد و بهبود وضعیت زندگی مردم حمایت می‌کند تا به وضعیت کلی توسعه ملی بپیوندند و رونق و ثبات درازمدت هنگ کنگ و ماکائو حفظ شود.
تايوان،ماكائو،كنگ،هنگ،چين،دولت،گزارش

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رادیو بین المللی چین، گزارش کار دولت چین که برای بررسی امروز جمعه ارایه شده است، تاکید دارد که دولت مرکزی چین سیاست "یک کشور دو نظام"، "اداره هنگ کنگ توسط مردم هنگ کنگ"، "اداره ماکائو توسط مردم ماکائو" و اجرای خودمختاری به بهترین شکل را اجرا خواهد کرد و سیستم حقوقی و مکانیزم اجرایی حفظ امنیت ملی در منطقه اداری ویژه را ایجاد و تکمیل و مسوولیت براساس قانون های اصلی دولت های مناطق اداری ویژه را عملی خواهد کرد.
دولت مرکزی چین از هنگ کنگ و ماکائو در توسعه اقتصاد و بهبود وضعیت زندگی مردم حمایت می کند تا به وضعیت کلی توسعه ملی بپیوندند و رونق و ثبات درازمدت هنگ کنگ و ماکائو حفظ شود.
این گزارش همچنین بار دیگر بر سیاست تایوان خاک اصلی تاکید و بر لزوم بهبود سیاست ها و تدابیر برای ارتقای مبادلات و همکاری های بین دو طرف تنگه تایوان، تعمیق توسعه هماهنگ دو ساحل و تضمین رفاه هموطنان تایوان تاکید کرد.
این گزارش لازم دانست که هموطنان تایوان را برای مخالفت با جدایی طلبی تایوان متحد سازند و با ایجاد وحدت، به احیای ملی و آینده روشن کمک کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1450363 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.