خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1450327 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شخصیت بحرینی: ریشه‌دار شدن مسئله فلسطین در جهان/ چهره خبیث برخی حکام عرب رو شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 02 خرداد 1399 - 12:36
مدیر حوزه‌های علمیه بحرینی گفت : امت اسلامی قدس را فراموش نمی‌کند و گذر زمان نمی‌تواند حق بازگشت فلسطینیان را از بین ببرد بلکه گذر زمان مسئله فلسطین در میان فرزندان امت اسلامی و آزادگان سراسر جهان ریشه‌دار می‌شود.
روز،قدس،ملت،فعاليت،سخنراني،بحريني،حوزه،كشورهاي،علميه،شيخ،صهيوني…

"شیخ عبدالله الدقاق" مدیر حوزه های علمیه بحرینی قم در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم از نحوه برگزاری مراسم روز قدس خبر داد و گفت: قدس در دل های تمام مسلمانان و آزادگان جهان جای دارد به همین دلیل است که مسئله فلسطین فراموش نمی شود.
وی ادامه داد: دشمن صهیونیستی مزدورانش را که از سران برخی کشورهای عربی و اسلامی هستند به دست خودش رسوا کرد، پروژه عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی نتوانسته است تغییری در دیدگاه ملت های منطقه ایجاد کند و ملت های مسلمان و عرب زبان هرگونه عادی سازی روابط با دشمن صهیونیست را رد می کند.
او همچنین گفت: بازتاب معامله قرن که معامله ای میان نتانیاهو و ترامپ بود باعث فاش شدن چهره واقعی و خبیث برخی سران کشورهای عرب زبان در منطقه شد و دست نشاندگی این افراد را برای ملت هایشان و تمام ملت های جهان آشکار کرد.
پروژه عادی سازی روابط هرگز نمی تواند تاثیری بر ملت های مسلمان و سایر ملت های جهان داشته باشد، بلکه تنها اثر آن آشکار شدن چهره دست نشاندگان آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است.
مدیر حوزه های علمیه بحرینی در خصوص نحوه برگزاری مراسم روز قدس گفت: فعالیت های روز قدس امسال بسیار متنوع و متعدد هستند و هریک از حوزه های علمیه در قم برنامه های خاصی را برنامه ریزی کرده اند.
حوزه های بحرینی نیز فعالیت های فرهنگی فراوانی برای برگزاری روز قدس انجام داده اند، البته باتوجه به اینکه امسال مسئله ویروس کرونا بر تمام فعالیت های اجتماعی تاثیر گذاشته راهپیمایی روز قدس نیز از این امر تاثیر گرفته است و به همین دلیل اغلب فعالیت های روز قدس به فضای مجازی صورت می گیرند.
وی در پایان توضیح داد: فعالیت های مخصوص روز قدس امسال شامل سخنرانی های متعدد در فضای مجازی می باشد که سخنرانی آیت الله شیخ عیسی قاسم در کنفرانس روز جهانی قدس که به واسطه سازمان حج و زیارت اسلامی برگزار شد بخشی از همین مراسم بود.
شیخ عیسی قاسم همچنین در جمع فرماندهان محور مقاومت که روز چهار شنبه برگزار شد سخنرانی داشت و روز جمعه نیز در چهارچوب فعالیت های مرتبط با روز جهانی قدس در بحرین، سخنرانی خواهد کرد.
شخصیت های بحرینی دیگر نیز در کشورهای مختلف سخنرانی هایی با موضوع روز جهانی قدس خواهند داشت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1450327 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.