خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1450363 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تذکر نماینده مجلس به "ظریف" برای بازگرداندن برخی از هموطنان از کویت- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | جمعه، 02 خرداد 1399 - 12:34
نماینده مردم ایذه در مجلس از تذکر و مذاکره خود با وزیر امور خارجه و رئیس سازمان هواپیمایی برای بازگردادن هموطنانمان از کویت به کشورمان خبر داد.
مسئولان،هموطنانمان،هواپيمايي،بازگشت،سفر،كرونا،باغملك

هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه برخی از هموطنان به دلایل گوناگون به کشورهای مختلف سفر کرده اند که به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم فعالیت شرکتهای هواپیمایی امکان بازگشت به کشور را ندارند، گفت: سالهاست که برخی از هموطنانمان برای کار به کویت سفر می کنند و در حال رفت و آمد هستند.
وی افزود: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا و عدم فعالیت شرکتهای هواپیمایی و رفت و آمد دریایی چند صد نفر از هموطنانمان که برای کار به کویت سفر کرده اند، نمی توانند به کشور بازگردند.
نماینده ایذه و باغملک در مجلس ادامه داد: بسیاری از این افراد و خانواده های آنها از استان خوزستان، فارس و همچنین شهر لامرد با بنده تماس و درخواست همراهی به منظور مکاتبه با مسئولان ذیربط برای بازگرداندن آنها را کرده اند.
خادمی با بیان اینکه برای حل مشکل و بازگرداندن این هموطنان به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، تذکر و در این باره مذاکره کرده ام، بیان داشت: مسئولان قول پیگیری داده اند که تاکنون اتفاقی نیفتاده که امیدواریم مسئولان ذیربط هر چه سریعتر ضمن مذاکره با مسئولان کشورهایی که هموطنانمان امکان بازگشت از آنها را ندارند، مکاتبه و شرایط بازگشت آنها را فراهم کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1450363 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.