خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1450363 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آزادی قدس آرمان انقلاب اسلامی است، نه صرفا آرزویی عربی و فلسطینی

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 02 خرداد 1399 - 12:12
جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: آرمان آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیسم نه یک آرزوی عربی و فلسطینی بلکه یک هدف مقدس و یکی از آرمان‌های فراموش ناشدنی انقلاب اسلامی است.
قدس،روز،اسلامي،جامعه،صهيونيسم،مهندسين،آرمان،شريف،مقاومت

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جامعه اسلامی مهندسین با صدور پیامی بر لزوم پیگیری آرمان آزادی قدس شریف تاکید کرد.
متن بیانیه جامعه اسلامی مهندسان به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
بیانیه جامعه اسلامی مهندسین در آستانه روز جهانی قدس
القدس لنا ...
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فرا می‌رسد و در روز قدس که میراث بزرگ امام راحل عظیم الشان است، دیگربار فریاد مرگ بر اسرائیل در جهان طنین انداز می‌شود.
آرمان آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیسم نه یک آرزوی عربی و فلسطینی بلکه یک هدف مقدس و یکی از آرمان‌های فراموش ناشدنی انقلاب اسلامی است.
امسال در حالی به پیشواز روز قدس می‌رویم که جای فرمانده قدسی جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی خالیست.
هرچند که سیدالشهدای مقاومت این روز قدس در میان ما نیست، اما هدف او تحقق پذیر و وعده الهی نزدیک است که "وسیعلم الذین ظلموا‌ای منقلب ینقلبون".
امسال اگرچه بدلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در بسیاری جا‌ها میسر نیست، اما بر عهدی که بسته ایم پایداریم و فضای مجازی را به حقیقتی صهیونیسم ستیز بدل خواهیم ساخت با "مرگ بر اسرائیل" شعار همیشگی به امید نابودی صهیونیست جنایتکار.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1450363 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.