خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1870745 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ضرورت ترجمه آثار ارزشمند دفاع مقدس به زبان کشور‌های همسایه

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:06
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح بر ضرورت ترجمه آثار ارزشمند دفاع مقدس به زبان کشور‌های همسایه تاکید کرد.
اغراق،توجه،توسعه،رابطه،ترجمه،ادامه،انقلاب،آثار،معظم،انتظارات ...

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مطالبه رهبر انقلاب برخاسته از اهمیت و تاثیرگذاری دفاع مقدس است.
ما با همان روحیه دفاع مقدس و حتی فراتر از آن باید این انتظارات را برآورده کنیم.
به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، درباره انتظارات از این بنیاد گفت: سال گذشته که کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس محضر فرمانده معظم کل قوا شرفیاب شدند، ایشان انتظاراتی را بیان فرمودند.
سرلشکر باقری افزود: این مطالبه برخاسته از اهمیت و تاثیرگذاری دفاع مقدس است و ما با همان روحیه دفاع مقدس و حتی فراتر از آن باید این انتظارات را برآورده کنیم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: باید هر آن‌چه در توان داریم و هر که را می‌توانیم در ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان، پدر و مادر شهیدان و همسران و فرزندان شهدا، فرماندهان و پیشکسوتان و هر کسی که در دفاع مقدس و یا در پشتیبانی از جبهه حضور داشته به کمک بطلبیم.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به برپایی نمایشگاه‌هایی در راستای ۴۰ سالگی انقلاب گفت: برپایی این نمایشگاه‌ها می‌تواند مقدمه‌ای برای کمک به احداث موزه در مناطقی باشد که فاقد مرکز فرهنگی دفاع مقدس هستند.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1870745 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.