خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 07 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ضرورت ترجمه آثار ارزشمند دفاع مقدس به زبان کشور‌های همسایه

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:06
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح بر ضرورت ترجمه آثار ارزشمند دفاع مقدس به زبان کشور‌های همسایه تاکید کرد.
اغراق،توجه،توسعه،رابطه،ترجمه،ادامه،انقلاب،آثار،معظم،انتظارات ...

خلاصه خبر

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مطالبه رهبر انقلاب برخاسته از اهمیت و تاثیرگذاری دفاع مقدس است.
ما با همان روحیه دفاع مقدس و حتی فراتر از آن باید این انتظارات را برآورده کنیم.
به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به گزارش، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، درباره انتظارات از این بنیاد گفت: سال گذشته که کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس محضر فرمانده معظم کل قوا شرفیاب شدند، ایشان انتظاراتی را بیان فرمودند.
سرلشکر باقری افزود: این مطالبه برخاسته از اهمیت و تاثیرگذاری دفاع مقدس است و ما با همان روحیه دفاع مقدس و حتی فراتر از آن باید این انتظارات را برآورده کنیم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: باید هر آن‌چه در توان داریم و هر که را می‌توانیم در ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان، پدر و مادر شهیدان و همسران و فرزندان شهدا، فرماندهان و پیشکسوتان و هر کسی که در دفاع مقدس و یا در پشتیبانی از جبهه حضور داشته به کمک بطلبیم.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به برپایی نمایشگاه‌هایی در راستای ۴۰ سالگی انقلاب گفت: برپایی این نمایشگاه‌ها می‌تواند مقدمه‌ای برای کمک به احداث موزه در مناطقی باشد که فاقد مرکز فرهنگی دفاع مقدس هستند.