خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1552848 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان: همه اتباع افغانستانی در ایران خدمات سلامت دریافت می‌کنند- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 08 فروردین 1399 - 10:47
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: همه اتباع افغانستانی که به صورت قانونی و غیرقانونی از مرزها وارد استان سیستان و بلوچستان می‌شوند خدمات سلامت را بدون هیچگونه محدودیتی دریافت می‌کنند.
زاهدان،سلامت،مرزها،اتباع

سیدمحمد هاشمی شهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: همه اتباع افغانستانی که به صورت قانونی و غیرقانونی از مرزها وارد استان سیستان و بلوچستان می‌شوند خدمات سلامت را بدون هیچگونه محدودیتی دریافت می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: در همه ایام حوزه سلامت استان سیستان و بلو چستان تمرکز ویژه‌ای در راستای کنترل مرزها برای پیشگیری از بیماری‌های واگیر داشته است.
وی خاطرنشان کرد: خدمات سلامت مرز نمی‌شناسد و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان علاوه بر ارائه خدمات به اتباع بیگانه در پست‌های مراقبت مرزی، نقش مهمی را در پیشگیری و درمان بیماران مشکوک در اردوگاه «الغدیر» زاهدان اجرایی کرده است.
انتهای پیام/392/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1552848 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.