خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1282781 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات در خراسان شمالی برگزار خواهد شد

مهر | استان‌ها | جمعه، 08 فروردین 1399 - 10:33
بجنورد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی سومین جشنواره سراسری تئاتر آیات در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.
جشنواره،نمايشي،فرخنده،آيات،متون،مهلت

حسین فرخنده در گفتگو با مهر اظهار کرد: جشنواره تئاتر آیات با حمایت و همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری خراسان شمالی و اداره کل هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.
وی افزود: روایات، احادیث انبیای الهی و ائمه اطهار (علیهم السلام)، قصص و آیات قرآنی، زندگی و سیره اهل بیت، آموزه‌های دینی، اخلاقی و بازخورد آن در جامعه کنونی و بروز رسانی در زندگی معاصر و شخصیت‌های مؤثر تاریخ اسلام از جمله موضوعات این جشنواره است.
حسین فرخنده آخرین مهلت ارسال متون نمایشی به این جشنواره را ۳۱ اردیبهشت عنوان کرد و افزود: اعلام نتایج متون راه یافته ۱۰ خرداد، مهلت ارسال آثار نمایشی ضبط شده ۲۲ تیرماه، اعلام نتایج نمایش‌های راه یافته به جشنواره، یک مرداد و زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره ۱۵ تا ۱۸ مرداد ماه سال جاری خواهد بود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1282781 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.