خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1274259 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فرماندار نیویورک: برای درازمدت تجهیزات محافظتی نداریم

فارس | برگزیده، بین‌الملل | جمعه، 08 فروردین 1399 - 05:15
فرماندار ایالت نیویورک آمریکا می‌گوید پرسنل بیمارستانی این ایالت تنها برای کوتاه‌مدت از تجهیزات محافظتی برخوردارند اما در درازمدت دچار کمبود هستند.
كومو،بيمارستاني،نيويورك،كرونا،تنفسي،پرسنل،ايالت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «اندرو کومو»، فرماندار ایالت نیویورک آمریکا می‌گوید که تحت هرگونه سناریوی واقع‌گرایانه، بیمارستان‌های دولتی این ایالت مملو از بیماران خواهد بود و مقامات در حال ایجاد ظرفیت برای مواجهه با تقاضای رو به افزایش هستند.
بر اساس گزارشی که تی‌آرتی بامداد جمعه منتشر کرده، نیاز به تخت‌های بیمارستانی و دستگاه‌های تنفسی جدی است.
نیویورک بین روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه صد مرگ دیگر بر اثر کرونا و 6448 ابتلای جدید گزارش کرده است.
به گفته این مقام ایالتی، از آنجا که تعداد زیادی از افراد برای مدت طولانی در حال استفاده از دستگاه‌های تنفسی به سر می‌برند، کارشناسان انتظار دارند که تعداد فوتی‌ها افزایش یابد.
کومو می‌گوید که هدف رساندن ظرفیت تخت‌های بیمارستانی از 53 هزار به 140 هزار است و مقامات در حال مشخص کردن مکان‌های جدید برای ایجاد تسهیلات موقتی هستند.
وی تعداد دستگاه‌های تنفس مورد نیاز را بسیار زیاد توصیف کرده و گفته است که در حال حاضر ذخایری از این دستگاه‌ها در دسترس نیست.
کومو در خصوص تصاویری که از پرسنل بیمارستانی نیویورک منتشر شده که در آنها این پرسنل از کیسه‌های زباله به جای پوشش‌های لازم استفاده کرده‌اند، گفت: تجهیزات محافظتی در انبارها برای نیازهای فوری وجود دارند اما برای درازمدت نه.
وی همچنین از طرح 2 تریلیون دلاری سنا برای مقابله با کرونا انتقاد کرده و گفته این طرح کمک لازم را برای ایالت‌ها فراهم نمی‌کند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1274259 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.