خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1552470 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۳ اقدام مهم استان یزد در سال ۹۸ چه بود؟

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 07 فروردین 1399 - 22:24
استاندار یزد از انجام ۳ اقدام مهم این استان در سال ۹۸ خبر داد.
استان،يزد،اقدامات،انتقال،اجرايي،پايان

محمدعلی طالبی استاندار یزد در گفت‌وگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات انجام شده این استان در سال ۹۸ گفت: سفر آقای رئیس جمهور به استان یزد در سال ۹۸ باعث شد تا چند مصوبه جدی برای توسعه آینده استان در نظر گرفته شود.
برای مثال مصوباتی در حوزه ارتباطات ریلی استان یزد در نظر گرفته شد که که در حال انجام اقدامات اولیه آن هستیم و در سال ۹۹ این مصوبه به بهره‌برداری خواهد رسید.
همچنین در این سفر توانستیم استان یزد را به عنوان پایلوت اقتصاد دانش بنیان در کشور معرفی کنیم و اقدامات و فعالیت‌هایی را در راستای ترویج اقتصاد دانش بنیان در استان یزد شروع کنیم.
طالبی درباره اقدامات استان یزد در حوزه انتقال آب افزود: سال گذشته مطالعات لازم درباره انتقال آب از دریای عمان به استان یزد شروع و فراخوان جذب سرمایه گذار برای اقدامات اجرایی این خط انتقال انجام شده است و عوامل اجرایی این پروژه تا پایان فروردین امسال فرصت دارند تا بعد از انتخاب سرمایه گذار کار اجرایی این پروژه شروع را شروع کنند.
او در پایان با اشاره به توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان یزد گفت: یکی از اقدامات مهم استان یزد در سال ۹۸، توسعه‌ زیرساخت‌های مورد نیاز برای اسکان گردشگران بود که توجه خوبی به این موضوع شد، البته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها را تا پایان فروردین امسال نخواهیم داشت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1552470 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.