خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تذکر نمایندگان به سلطانی‌فر برای گرفتن فضاهای ورزشی از مردم به بهانه خصوصی‌سازی

فارس | سیاسی | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 12:06
نمایندگان تهران، اردکان و اسدآباد در تذکری به وزیر ورزش و جوانان عنوان کردند که چرا به بهانه خصوصی‌سازی فضای ورزشی از مردم و هیات‌های ورزشی گرفته می‌شود.
تذكري،عنوان،وزير،نمايندگان،نماينده،ورزشي،اسدآباد،اكبر،بهانه، ...

نمایندگان تهران، اردکان و اسدآباد در تذکری به وزیر ورزش و جوانان عنوان کردند که چرا به بهانه خصوصی‌سازی فضای ورزشی از مردم و هیات‌های ورزشی گرفته می‌شود.
تذکر نمایندگان به سلطانی‌فر برای گرفتن فضاهای ورزشی از مردم به بهانه خصوصی‌سازی
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (پنج‌شنبه 2 اسفند 97) توسط احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:
جبار کوچکی‌نژاد، یعقوب شیویاری و ذبیح‌الله نیک‌فر نمایندگان رشت، میانه و لاهیجان در تذکری به وزیر صنعت عنوان کردند که به چه مجوزی بیش از قیمت خودرو از مردم هزینه خودرو دریافت می‌کنید.
علی‌محمد مرادی نماینده مردم قروه در تذکری به وزیر علوم عنوان کرد به چه دلیل دانشگاه آزاد اسلامی شان و جایگاه ارباب رجوع را رعایت نمی‌کند.
سیدتقی کبیری و اکبر رنجبرزاده نمایندگان خوی و اسدآباد در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کردند که چرا در راستای رفع مشکل بیمه قالیبافان اقدام صورت نمی‌‌گیرد.
جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در تذکری به وزیر اقتصاد عنوان کرد که به چه دلیل بر عملکرد بانک‌های قرض‌الحسنه خصوصی علی‌الخصوص بانک کوثر نظارت نمی‌شود.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به وزیر اطلاعات عنوان کرد که حادثه تروریستی اخیر در استان سیستان و بلوچستان افزایش تدابیر امنیتی برای جلوگیری از تکرار اینگونه حوادث را اقتضاء می‌کند.
علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در تذکری به وزیر بهداشت عنوان کرد که آیا فعالیت مدیران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مطب‌های خصوصی دارای وجاهت قانونی است یا خیر؟
محن علیجانی زمانی،‌ ابوالفضل سروش، طیبه سیاوشی، محمدرضا تابش و اکبر رنجبرزاده نمایندگان تهران، اردکان و اسدآباد در تذکری به وزیر ورزش و جوانان عنوان کردند که چرا به بهانه خصوصی‌سازی فضای ورزشی از مردم و هیات‌های ورزشی گرفته می‌شود.
سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به رئیس جمهور لزوم رسیدگی و نظارت دقیق بر عملکرد مالی مجتمع فولاد مبارکه و جلوگیری از ریخت و پاش‌های مالی در این مجموعه را متذکر شده است.
شهباز حسن‌پور بیگلری و اکبر رنجبرزاده نمایندگان سیرجان و اسدآباد در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند که با توجه به اینکه در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم کلیه خدمات دولت به ولی نعمتان با 40 درصد تخفیف انجام شود.
انتهای پیام/