خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گرامیداشت یاد و خاطره ابوالفضل زرویی نصرآباد در دانشگاه تهران

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 11:21
آیین نکوداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد، شاعر، نویسنده و طنزپرداز فقید، پنجم اسفند در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
مهدي،زرويي،نصرآباد،برگزار،فرهنگي،نكوداشت،سرو،ابوالفضل،حكايت

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، «حکایت آن سرو بلند» عنوان مراسمی است که قرار است در آن به نکوداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد، طنزپرداز، شاعر و نویسنده فقید پرداخته شود.
در این مراسم که از ساعت ۱۴:۳۰ روز یکشنبه ۵ اسفند ماه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود، جمعی از هنرمندان، شاعران، نویسندگان و طنزپردازان حضور پیدا می‌کنند.
امرالله احمدجو، سید مهدی شجاعی، محمدرضا ترکی، ناصر فیض، اسماعیل امینی، امید مهدی نژاد، رضا ساکی، صابر قدیمی، حسن صنوبری، مهدی استاد احمد، روح الله احمدی، نسیم عرب امیری، مهدی فرج اللهی از جمله هنرمندانی هستند که در آیین «حکایت آن سرو بلند» شرکت می‌کنند.
این مراسم به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر، حوزه هنری و معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به منظور تدوین مجموعه‌ای از سروده‌ها، نوشته‌ها و گفتار‌ها درباره زندگی زنده یاد زرویی نصرآباد برگزار می‌شود و اجرای آن را سعید بیابانکی برعهده دارد.
انتهای پیام/
آیین نکوداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد برگزار می شود