خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرصت سرمایه‌گذاری در هند بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار

مهر | اقتصادی | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 11:12
ولیعهد عربستان، روز چهارشنبه در طول سفر خود به هند گفت: ما انتظار داریم فرصت‌های سرمایه‌گذاری مورد نظر ما در زمینه‌های گوناگون، ظرف ۲ سال آینده، از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر برود.
عربستان،هند،وليعهد،سلمان،تور،بن

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، ولیعهد عربستان، محمد بن سلمان، روز چهارشنبه در طول سفر خود به هند گفت: ما انتظار داریم فرصت‌های سرمایه‌گذاری مورد نظر ما در هند در زمینه‌های گوناگون، ظرف ۲ سال آینده از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر برود.
معاون روابط اقتصادی وزارت خارجه هند، تی.
اس.
تیرمورتی، گفت: بخش‌هایی که مورد توجه قرار دارند شامل انرژی، زیرساخت، کشاورزی و تولید هستند و تمرکز عربستان بر روی تجارت غیر نفتی با هند خواهد بود.
غول نفت گاز عربستان، سعودی آرامکو هم اعلام کرد در حال مذاکره با شرکت صنایع رِلایِنس هند، برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد.
انتظار می‌رود هند و پاکستان، در اولین تور منطقه‌ای ولیعهد عربستان، پس از طوفانی که قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار واشنگتن پست، در کنسولگری عربستان در ترکیه به پا کرد، قراردادهای سرمایه‌گذاری بزرگی امضا کنند.
قتل خاشقجی، روابط عربستان با غرب را تیره کرد و وجهه جهانی ولیعهد را خدشه‌دار نمود.
بن سلمان در ادامه تور خود، از چین دیدار خواهد کرد.