خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آمریکا را به پشتوانه سپاه قدس از منطقه بیرون می‌رانیم/ نیرو‌های مسلح اجازه شکل گیری کانون‌های ناامنی پیرامون محیط امنیتی کشور را نمی‌دهند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 11:11
منطقه،فرمانده،آمريكا،كشور،دريايي،ارتش

امیردریادار خانزادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: همانطور که ۴۰ سال پیش آمریکا و استکبار جهانی را از کشور بیرون راندیم در حال بیرون ریختن آن‌ها از منطقه هستیم.
امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه مجموعه نیرو‌های مسلح باید از ظرفیت‌های ملی کشور استفاده کنند و اجازه شکل گیری کانون‌های ناامنی پیرامون محیط امنیتی کشور را ندهند، اظهار کرد: همانطور که ۴۰ سال پیش آمریکا و استکبار جهانی را از کشور بیرون راندیم، امروز هم در حال بیرون ریختن آن‌ها از منطقه هستیم و علت اصلی و بخش پیشرو آن فرمانده سپاه قدس است که به آن افتخار می‌کنیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ادعای رئیس جهور آمریکا مبنی بر حضور در آب‌های خلیج فارس تصریح کرد: ظاهرا ترامپ از توانمندی ما در مواجهه با ناوگان آمریکا در منطقه مطلع نیست.
وی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها حضور معنادار و اثر گذاری در منطقه ندارند که بخواهند ادعایی کنند، افزود: آن‌ها از اول سال به هیچ عنوان در خلیج فارس حضور نداشتند و طی ۲ ماه گذشته ناوهواپیمابری را اعزام کردند و آن هم به سرعت از منطقه خارج شد.
انتهای پیام/