خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 29 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سربازان نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت و آرامش کشور دارند‌

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 19:09
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: سربازان بیشترین آمار را در جامعه نظامی داشته و نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت و آرامش کشور دارند.
مسائل،آموزشي،دشمنان،بصيرت،آموزش،نظامي،حضرت،سپاه،لرستان،ابوال ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار حبیب الله توکلی عصر امروز در جمع سربازان آموزشی مرکز آموزش شهید بهشتی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به کلیپ پخش شده اخیر در مورد چند سرباز گروه موزیک یکیاز واحدهای نظامی اظهار داشت: برخوردی که سردار کمالی پس از انتشار این کلیپ انجام داد نشان دهنده این بود که بین فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی ایران در کنار مسائل نظامی به خوبی با مسائل اجتماعی آشنا هستند و مسائل مختلف را در مورد سربازان به خوبی درک می‌کنند.
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: سربازان همواره در مقابله با دشمنان جمهوری اسلامی نقش بسیار مهمی داشته‌اند چنانکه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن همواره شاهد رشادت‌های سربازان عزیز بوده‌ایم.
محسن رشیدی معاون تربیت آموزش و فرهنگ پاسداری سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: معاونت آموزش سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با استفاده از بهترین مربیان و اساتید نظامی همواره تلاش کرده است آموزش‌های مناسب و خوبی را به سربازان در دوران آموزشی ارائه دهد و خوشبختانه در این مسیر گام‌های خوبی برداشته شده است.