خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فروش آرد از طریق سامانه امکان‌پذیر است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 10:37
قزوین- رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: فروش آرد اعم از دولتی و آزاد از این پس فقط با سامانه امکان‌پذیر است.
استان،رئيس،قزوين،اصناف،اتاق،نظارت،كميسيون

به گزارش خبرگزاری مهر، نهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی مرکز استان قزوین روز پنجشنبه با حضور علی پرزحمت رئیس سازمان صمت استان، فرج زاده رئیس اتاق اصناف قزوین، رئیس پلیس اماکن عمومی استان، رئیس بسیج اصناف، معاون تعزیرات حکومتی استان و سایر اعضای کمیسیون نظارت استان برگزار شد.
علی پرزحمت در این جلسه ضمن ارائه گزارشی، از برگزاری انتخابات اتحادیه های صنف بنکداران تره بار و خشکبار و کباب پزان خبر داد و گفت: بر اساس دستورالعمل و نامه واصله از وزارت صمت، صدور هر گونه مجوز برای جواز کسب نانوایان مگر در موارد استثناء نظیر نقاط توسعه نیافته، ممنوع است.
رئیس کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان قزوین در ادامه گفت: فروش هر گونه آرد ائم از دولتی و آزاد از اول اسفند ماه ۹۷ به صورت سامانه ای است و هرگونه تغییر در سهمیه نانوایی ها ابتدا باید در سامانه مذکور اصلاح و سپس اعمال شود.
رئیس اتاق اصناف قزوین هم در پایان جلسه گزارشی از بودجه پیشنهادی اتاق در سال ۱۳۹۸ ارائه داد.