خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۱۲۰ هزار داوطلب دکتری کارت آزمون گرفتند

مهر | دین و اندیشه | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 10:35
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ۱۲۰ هزار داوطلب تاکنون کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکترای نیمه تمرکز سال ۹۸ را دریافت کردند.
آزمون،نفر،دوره،دانشگاه،امتحاني

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکترای نیمه تمرکز سال ۹۸ در ۷ گروه و ۲۴۵ کد رشته در دوره های روزانه و شبانه دانشگاه های آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی، موسسات غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان دانشگاه ها از ۶ آذر شروع شد و ۱۵ آذر پایان پذیرفت.
وی افزود: برای شرکت در آزمون تعداد ۱۹۶ هزار و ۴۳۷ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۸۴ هزار و ۳۸۰ نفر زن و ۱۱۲ هزار و ۵۷ نفر مرد هستند.
توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب پنج شنبه ۲ اسفندماه می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: آزمون ورودی دوره دکترای نیمه تمرکز سال ۹۸ صبح روز جمعه سوم اسفند در هفت گروه آموزشی و ۲۴۵ کد رشته امتحانی در ۵۸ شهرستان و ۱۰۴ حوزه امتحانی برگزار می شود.