خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کمیته انضباطی رأی دیدار جنجالی لیگ برتر هندبال را اعلام کرد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 10:34
کمیته انضباطی رأی خود درباره اتفاقات بازی تیم‌های دهدشت و زاگرس اسلام‌آباد غرب را اعلام کرد.
خائيز،دهدشت،زاگرس،انضباطي،كميته،تيم،فدراسيون،غرب،جلسه،بازيكن ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بازی تیم‌های فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام‌آباد غرب در پایان منجر به درگیری تماشاگران و بازیکنان دو تیم شد که کمیته انضباطی رأی خود را برای این دیدار اعلام کرد.
کمیته انضباطی بعد از بررسی پرونده و گزارش ناظران بازی فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام‌آباد غرب اعلام کرد که با توجه به احراز تخلف باشگاه فرازبام خائیز دهدشت در عدم جلوگیری از ورود تماشاگران خاطی به زمین مسابقه به 5 جلسه محرومیت (3 جلسه قطعی و 2 جلسه تعلیقی با طول دوره تعلیق یکسال) و همچنین به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم زاگرس اسلام‌آباد غرب به‌علت عدم مدیریت صحیح بازیکنان تیم در انتهای بازی به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و تعدادی از بازیکنان این تیم برای پاسخ به پاره‌ای از سووالات در جلسه آتی کمیته انضباطی باید حضور بهم رسانند و کمیته انضباطی با توجه به رفتار جوانمردانه و اخلاق مدار سه بازیکن باشگاه فرازبام خائیز دهدشت جهت جلوگیری از درگیری بیشتر، نامبردگان را مورد تشویق قرار داد.
کمیته انضباطی فدراسیون هندبال با توجه به ضعف گزارش ارائه شده توسط ناظر داوری و نماینده فدراسیون در درج وقایع تلخ اتفاق افتاده در پایان مسابقه تیمهای فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام‌آباد غرب غیرمستند و غیرمستدل تلقی کرد و سرپرست فدراسیون تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف این نحوه نظارت از حضور نامبردگان در مسابقات فدراسیون جلوگیری کند.
از هفته هفدهم لیگ برتر جمعه 3 اسفند ماه در اصفهان فولاد مبارکه سپاهان صدرنشین لیگ میزبان صنعت مس کرمان است.
هیات نجف آباد پذیرای فرازبام خائیز دهدشت می باشد.
زاگرس اسلام آباد و سربداران سبزوار هم در حالی به مصاف هم می روند که کازرون قرعه استراحت داشته و نماینده کرمانشاه در صورت برد شانس زیادی برای بازگشت به رده دوم جدول دارد.
نفت و گاز گچساران هم میزبان ذوب آهن اصفهان است.
در این هفته تیم نیروی زمینی کازرون قرعه استراحت دارد.
انتهای پیام/ش