خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برنامه پنج‌ساله شهرداری شیراز به شورای شهر ارائه شد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 19:04
شهردار شیراز در جلسه علنی شورای شهر، برنامه راهبردی توسعه پنج ساله سوم شهرداری شیراز (98 تا 1402) را به شورای شهر تقدیم کرد.
هرمترمربع،اسلامي،تدوين،عوارض،ارجاع،داده_شد،شهري،اعضاي،كميسيو ...

خلاصه خبر

به گزارش تسنیم، اعضای شورا با یک فوریت لایحه شهرداری شیراز مبنی بر عوارض صدور پروانه ساختمانی، عوارض تراکم ساختمانی، عوارض تجاری و عوارض غیر مسکونی موافقت کردند و برای بررسی کارشناسی به کمیسیون معماری وشهرسازی و کمیسیون برنامه و بودجه شورا ارجاع داده شد.
همچنین اعضای شورای اسلامی با یک فوریت لایحه ‌ شهرداری شیراز مبنی بر جدول یک درصد قیمت فروش هرمترمربع زمین(B)، جدول قیمت فروش هرمترمربع اپارتمان(BP) و جدول قیمت هرمترمربع خدمات تجاری ملاک عمل سال 1398 موافقت کردند و به منظور بررسی بیشتر کارشناسی به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع داده شد.
در این جلسه، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز بررد ایراد هیئت تطبیق مصوبات به پیشنهاد اصلاح مصوبه ای در رابطه با نشریه هفته نامه شهر راز شهرداری شیراز اصرار کردند.
در صحن علنی امروز عصر شورای شهر شیراز ، اعضای شورا با یک فوریتی طرح جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر کمک به تیم فوتسال لبنیات ارژن شیراز موافقت کردند وبه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای بررسی کارشناسی ارجاع داده شد.