خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توسعه گردشگری دریایی در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 09:12
استاندار هرمزگان گفت: باید توسعه گردشگری دریایی در دستورکار شهرداری های شهرهای ساحلی به ویژه بندرعباس قرار گیرد.
نمايشگاه،بندرعباس،هرمزگان،مديريت،شهري،قرار،روستايي

استاندار هرمزگان گفت: باید توسعه گردشگری دریایی در دستورکار شهرداری های شهرهای ساحلی به ویژه بندرعباس قرار گیرد.
به گزارش ایسنا، فریدون همتی شب گذشته( یکم اسفند) در حاشیه آیین آغاز به کار نهمین نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی کشور در بندرعباس، عنوان کرد: تنوع بسیار خوبی در نمایشگاه شهر ایده آل وجود دارد و ضروری است که مردم استان هرمزگان به ویژه شهر بندرعباس از این نمایشگاه دیدن کنند.
وی افزود: تجربه‌های موفق مدیریت شهری که در همه شهرهای کشور رخ داده است در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی در معرض دید عموم قرار گرفته است.
استاندار هرمزگان اظهار کرد: این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی هم برای شهرداران و دهیاران استان برای تبادل تجربه با شهرداران و دهیاران سراسر کشور و هم برای عموم مردم است تا در جریان شیوه های کارآمد مختلف در حوزه مدیریت شهری و روستایی قرار گیرند.
وی برپایی این گونه نمایشگاه ها را در ترویج روحیه نشاط و شادابی در جامعه بسیار موثر دانست و گفت: برپایی این رخداد می‌تواند در تعامل فرهنگی اجتماعی بین شهرها و روستاهای مختلف نقش بسزایی داشته باشد.
همتی به ظرفیت های گردشگری استان هرمزگان اشاره و تصریح کرد: توسعه گردشگری دریایی در دستور کار شهرداری ها و دهیاری های ساحلی به ویژه شهرداری بندرعباس قرار دارد.
انتهای پیام