خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خواسته غیرقانونی دانشجوی دانشگاه تهران/ اعتراض به غذا آسان‌ترین راه اعلام مخالفت است

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 09:11
به‌نژاد گفت: روز گذشته خواسته غیرقانونی دانشجوی دانشگاه که در قالب اعتراض به غذا مطرح شد، در مدت یک ربع به پایان رسید.
دانشجويان،دانشگاه،اعتراض،خوابگاه،دانشجويي،تهران،فاطميه

رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران پاسخ داد:
حسن به‌نژاد معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تجمع دیروز دانشجویان خوابگاه دخترانه فاطمیه دانشگاه تهران در اعتراض به کیفیت بد غذای سلف اظهار کرد: دیروز حدود ۶-پنج نفر از دانشجویان در اعتراض به غذای سلف سرویس خوابگاه فاطمیه اعتراض کردند و برخی دیگر از دانشجویان در مخالفت با این افراد بیان کردند غذا مشکلی ندارد و اگر موضوع دیگری مطرح است الان وقت آن نیست.
وی افزود: در نهایت اعتراض در مدت یک ربع به پایان رسید، زیرا در روز گذشته غذا مشکلی نداشت و متاسفانه برخی از دانشجویان خواسته‌هایی فراتر از اختیارات قانونی دانشگاه و عرف جامعه دارند و به این طریق سعی می‌کنند اعتراضات خود را نشان دهند در واقع دانشجویان ساده‌ترین کاری که انجام می‌دهند اعتراض به غذاست.
رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران بیان کرد: دانشجویی که سرتیم اعتراض بود تقاضایش این است که دانشجویان دختر هر زمان که علاقه‌مند هستند باید بتوانند به خوابگاه بروند و هیچ محدودیت زمانی برای دانشجویان دختر وجود نداشته باشد در حالی که دانشگاه برای دانشجویان پسر هم محدودیت قرار داده است.
به‌نژاد گفت: این دانشجو به همراه دوستان خود حدود ۲ سال است که از دانشگاه می‌خواهند محدودیت‌های زمانی را از خوابگاه‌های دختران برداریم که ما با توجه به مقررات فعلی پاسخ منفی دادیم.
انتهای پیام/
اعتراض به غذای سلف سرویس خوابگاه فاطمیه