خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بازداشت یکی از خبرنگاران در قزوین تکذیب شد

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 09:09
قزوین- روابط عمومی دادگستری قزوین شایعه بازداشت یکی از خبرنگاران استانی را تکذیب کرد.
قزوين،استان،مجازي،اتهام،بازداشت،انتشار

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین در پی انتشار خبری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با این مضمون که؛ «یکی از خبرنگاران استان قزوین به دلیل پیگیری مطالبات کارگری بازداشت شد» اطلاعیه ای منتشر کرد.
در هفته جاری خبری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با این مضمون که؛ یکی از خبرنگاران استان قزوین به دلیل پیگیری مطالبات کارگری احضار و بازداشت شد.» انتشار یافت که عاری از حقیقت بوده و در این خصوص لازم به توضیح است که این خبرنگار در پی شکایت یکی از شرکت های صنعتی استان به اتهام نشراکاذیب در وقت مقرر در شعبه مربوطه در دادسرای قزوین حضور یافت و در تحقیقات انجام شده به اصل ارتکاب رفتار مجرمانه اقرار کرد.
لذا با توجه به این که موضوع شکایت در نشریه محلی منتشر نشده و آن خبرنگار اقدام به انتشار آن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کرده است، اتهام نشر اکاذیب به وی تفهیم اتهام و قرار کفالت صادر و در همان روز با فیش حقوقی بلافاصله آزاد شد که تمام این فرآیند کمتر از یک ساعت صورت گرفته و وی به هیچ وجه بازداشت نشده و پرونده امر در جریان رسیدگی قرار دارد.