خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قاچاقچی موادمخدر با ۷۵ کیلوگرم حشیش در شیراز دستگیر شد

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 08:01
سرهنگ بخشنده از دستگیری یک قاچاقچی که قصد انتقال ماده مخدر حشیش از استان فارس به پایتخت را داشت، خبر داد.
موادمخدر،پليس،متهم،مبارزه،استان،پايتخت،فارس،رئيس

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی موادمخدر در استان فارس و انتقال موادمخدر به پایتخت، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.
بیشتر بخوانید؛ انهدام باند ۴ نفره سرقت لوازم خودرو در تهرانپارس
وی افزود: با اخذ نیابت قضایی مبنی بر اعزام تیم پلیس به استان فارس، با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر این استان محل اختفا متهم شناسایی شد.
سرهنگ بخشنده با اشاره به اینکه متهم با خرید مقادیر متنابهی از موادمخدر و دپو آن در چهارراه زندان و در مخفیگاهش، تصریح کرد: متهم قصد انتقال موادمخدر به پایتخت را داشت که در ۱۸ بهمن ماه سال جاری، ماموران پلیس در یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری وی شدند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با بیان اینکه ماموران موفق به کشف ۷۵ کیلوگرم ماده مخدر حشیش از مخفیگاه متهم شدند، خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس در استان فارس منتقل شد.
انتهای پیام/
دستگیری قاچاقچی موادمخدر با ۷۵ کیلوگرم حشیش در شیراز