خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ماموستا ‌شهبازی: ترقه‌بازی‌های دشمنان ذلیل، خللی در اراده ملت ایجاد نمی‌کند

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 02 اسفند 1397 - 05:08
امام جمعه موقت روانسر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ترقه‌بازی‌های دشمنان خللی در اراده ملت ایجاد نخواهد کرد، گفت: همه دیدیم که جواب این ترقه‌بازی‌ها موشک بود و بیگانگان بدانند هر تحرکی در خاک جمهوری اسلامی ایران بازخورد خواهد داشت.
ملت،ايران،تروريستي،نظام،دشمنان،دست،شهبازي،جنايت،نيروهاي،روان ...

ماموستا ملایحیی شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه عملیات تروریستی در سیستان و بلوچستان و شهادت 27 نفر از نیروهای جان‌ بر کف سپاه به‌شدت از ناحیه علمای اهل‌سنت استان کرمانشاه محکوم است، اظهار داشت: این عملیات تروریستی حادثه‌ای دلخراش بود و قلب تمام مسلمانانی که پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، ناراحت شد.
امام جمعه موقت روانسر با بیان اینکه این حرکت نشانه ذلیلی، ذبونی و بدبختی ضدانقلاب و مزدورانی است که برای بیگانه کار می‌کنند، گفت: وحدت روزافزون ملت ایران در پشتیبانی از نظام و مقام معظم رهبری سبب خشم نیروهای تروریستی و صاحبان آنها یعنی استکبار جهانی شده است.
وی افزود: این اقدامات کور تروریستی سبب می‌شود که مسلمانان متحدتر از گذشته پشتیبان نظام و مقام معظم رهبری باشند و برای نابودی دشمنان دست به دست یکدیگر دهند.
شهبازی با اشاره به اینکه ملت مسلمان ایران همیشه پیروز میدان جنگ خواهد بود، عنوان کرد: دنیای حاضر همه می‌دانند که ما ایستادگی و ایثار خود را در هشت سال دفاع مقدس نشان دادیم و به مردم دنیا اثبات کردیم که حامی ولایت و نظام هستیم.
وی با ابراز اینکه دشمنان باید بدانند که هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند در برابر این عظمت ایران بایستد، گفت: مردم ایران نسبت به حضور مقتدرانه سپاه دلاور، دلسوز و دشمن‌شکن بی‌حد و اندازه خوشحال هستند و برای این نیروهای زحمت‌کش دعای خیر دارند و قدرت آنها مایه افتخار و مباهات است.
امام جمعه موقت روانسر با بیان اینکه باید هرچه سریع‌تر عوامل و مسببان جنایت تروریستی زاهدان شناسایی و به اشد مجازات برسند بیان کرد: شهادت جمعی از حافظان امنیت مردم به دست ایادی مزدور و وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و صهیونیستی بوده و این جنایت هولناک و ضد انسانی را تمام ملت محکوم می‌کند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون قصد برهم زدن امنیت و آسایش مردم را داشته و دارند افزود: ملت ایران به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد که بدخواهان نظام به آرزوهایشان برسند.
شهبازی حضور دشمن‌شکن و معنادار ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب را عامل خشم استکبار جهانی دانست و اظهار کرد: دشمنان نتوانستند حماسه بزرگ مردم انقلابی را تحمل کنند و برای انتقام‌گیری و تضعیف اراده ملت به چنین جنایت وحشیانه‌ای دست زدند.
انتهای پیام/ش