خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روح دختر بچه در عکس سلفی اش + عکس

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 23:15
وجود روح دختربچه در سلفی زنی جوان در فضای مجازی سوژه شده است.
سلفي،عكس،شب،جوان،اجتماعي،اتاقش

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از کاربران شبکه‌های اجتماعی عکسی متفاوت و البته عجیب منتشر کرد که در عکس سلفی که او در تنهایی خود نیمه‌های شب گرفته بود سایه‌ای وحشتناک دیده شد.
کاترینا پاراسیو زن جوان فیلیپینی که در ژاپن زندگی می‌کند چند عکس سلفی در اتاقش درست نیمه‌های شب گرفته بود، عکس‌هایی که بعد از گرفتن آن‌ها را چک نکرد، ولی روز بعد درحال نگاه کردن به آن‌ها متوجه چیز عجیبی شد، حضور یک کودک در عکس‌های سلفی اش در حالی که هیچ کس در آن لحظه در اتاق نبود و او کاملا تنها بود.
در عکس‌های سلفی نیمه شب دختربچه‌ای کف اتاقش دراز کشیده است این در حالی است که این زن جوان نه تنها در کشور ژاپن بلکه حتی در کشور خودش هم هیچ اقوامی در این سن و با این چهره ندارد.
انتشار این عکس در صفحه اجتماعی او واکنش‌هایی را به همراه داشت و اکثر بازدیدکنندگان ادعا می‌کردند که این تصویر ساختگی است برای همین کاترینا تصویر را با تغییراتی در رنگ و افکت نیز منتشر کرد تا ثابت کند که هیچ فریبی در کار نیست.
جالب است او با زوم کردن روی عکس متوجه شد که دختربچه‌ای که روی زمین دراز کشیده است در حال خوردن شیر از بطری نیز هست.
منبع: رکنا
انتهای پیام/