خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مس سونگون در اندیشه حفظ شکست‌ناپذیری در مصاف با محمدسیما

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 22:27
تیم‌های فوتسال مس سونگون و محمدسیمای قم در حالی به مصاف هم می‌روند که شاگردان تقی پور به حفظ شکست‌ناپذیری خود در مصاف با مهمان خود امیدوار هستند.
مس،سونگون،بازي،تيم،مرحله،ديدار،قم،برتر،ليگ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های مس سونگون ورزقان و سوهان محمدسیمای قم در چارچوب دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال از ساعت 16 فردا (پنجشنبه) در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم می‌روند.
شاگردان اسماعیل تقی پور در حالی راهی این دیدار می‌شوند که در بازی گذشته مقابل محمدسیما به پیروزی رسیده‌اند و تنها یک گام دیگر تا حضور در فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال فاصله دارند.
مس سونگون که مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال است با حضور در رده دوم جدول مرحله نخست این رقابت‌ها راهی مرحله پلی‌آف شد و در دور نخست این مرحله توانست شهروند ساری را در دو بازی شکست دهد.
این تیم که توانسته بدون شکست در پلی‌آف خود را به بازی دوم نیمه‌نهایی برساند، در صورت پیروزی مقابل محمد سیما می‌تواند منتظر مشخص شدن حریف خود در فینال بازی‌ها باشد.
سوهان محمدسیمای قم نیز با قرار گرفتن در رده ششم جدول به کار خود در مرحله نخست لیگ برتر پایان داد.
این تیم در دور نخست مرحله پلی‌آف توانست در دو بازی متوالی فرش آرای مشهد را با نتایج یک-صفر و دو صفر شکست دهد.
دیدار دو تیم مس سونگون و سوهان محمدسیما در حالی برگزار می‌شود که دیدار رفت دو تیم در مرحله نیمه‌نهایی، روز جمعه 26 بهمن‌ماه به میزبانی قم برگزار و با برتری 4-3 مس به پایان رسید.
نکته قابل توجه در رابطه با این دیدار، ارائه یک بازی بی حاشیه از طرف تیم مهمان بود.
با این حال بازیکن تیم میزبان پس از به ثمر رساندن گل خود، به دلیل رفتار تحریک‌آمیز خود با کارت زرد داور جریمه شد.
مس سونگون و سوهان محمدسیما در هفته‌های هفتم و بیستم لیگ برتر فوتسال نیز با یکدیگر دیدار کردند.
در هفته هفتم که به میزبانی مس سونگون برگزار شد، این تیم توانست با نتیجه 7-2 حریف خود را شکست دهد.
در بازی برگشت دو تیم نیز در دیداری پرحاشیه محمدسیمای قم میزبان مس سونگون بود که در این بازی نیز شاگردان تقی پور با نتیجه 6-5 به پیروزی رسیدند.
بدین ترتیب مس سونگون در بازی فردا به دنبال تکرار بردهای خود در مقابل محمدسیما است تا با صعود به فینال رقابت‌ها، تنها یک گام دیگر تا تکرار قهرمانی فاصله داشته باشد.
به گزارش تسنیم، دیدار تیم‌های مس سونگون ورزقان و محمدسیمای قم از ساعت 16 فردا (پنجشنبه) در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ ت