خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن می‌خواهد سرمایه‌های روستاییان را به تاراج ببرد

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 22:18
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دشمن می‌خواهد سرمایه‌های روستاییان را به طرق مختلف به تاراج ببرد.
قاچاق،مبارزه،كالا،مؤيدي،طرق،روستاييان،روستا،ارز،ستاد

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دشمن می‌خواهد سرمایه‌های روستاییان را به طرق مختلف به تاراج ببرد.
به گزارش ایسنا - منطقه لرستان، سردار علی مؤیدی در کارگروه اشتغال و سرمایه‎گذاری استان لرستان، اظهار کرد: نظام خدمات زیادی را در روستاها انجام داده و باید آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی در این راستا انجام شود.
وی با بیان اینکه درست است مشکلات زیادی داریم اما اتفاقات خوبی در بخش روستایی افتاده است، گفت: باید خدماتی که در روستاها انجام شده به عنوان یک کار فرهنگی ویژه بیان شود تا اهالی روستا از این انجام خدمات آگاه شوند.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در بخش اقتصاد با چالش‌ها و ابرقدرتی مواجهیم که دشمنی ۴۰ ساله با ما دارد و البته با تلاش کارگزاران نظام از این گردنه عبور خواهیم کرد.
مؤیدی با تاکید بر اینکه بخشی از اهداف دشمنان این است که سرمایه‌های روستا را می‌خواهند به طرق مختلف به تاراج ببرند، عنوان کرد: به عنوان متولی مبارزه با قاچاق معتقدم دشمن درصدد با قاچاق دام،، زالو، خاک و چوب و … را به طرق مختلف از دست روستاییان بگیرد.
وی با اشاره به اینکه باید روستاییان را آگاهی‌بخشی کنیم که از فروش دام خود به قاچاقچیان حتی با دوبرابر قیمت اجتناب کنند، خاطر نشان کرد: این مهم می‌تواند ضربه بزرگی به سرمایه ملت بزند.
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اضافه کرد: امروز جلسه دولت در خصوص کالاهای اساسی برگزار شد و فردا نیز جلسه اضطراری در خصوص قاچاق کالاهای اساسی گذاشته شده است، البته مبارزه با قاچاق کالا صرفاً این نیست مسئولین دور هم بنشینند و جلسه بگذارند، از سطح روستا تا مرکز بخش و شهرستان و کشور انتظار داریم در مبارزه با قاچاق کالا ما را همکاری کنند.
مؤیدی یادآور شد: متأسفانه امروز شاهد قاچاق علوفه نیز هستیم و انتظار داریم مسئولان و مردم در حفظ و حراست و صیانت از این سرمایه‌های عظیم همکاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام