خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 06 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دوره مدرک‌گرایی به پایان رسیده است/ اولین مدرسه عالی مهارت در دهه فجر راه‌انداری می‌شود

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 18:30
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از راه‌اندازی اولین مدرسه عالی مهارت رشته حقوق در دانشگاه آزاد اسلامی در دهه مبارک فجر خبر داد.
شرايطي،دانشگاهي،متناسب،مازندران،داوطلبان،امناي،ارائه،انقلاب، ...

خلاصه خبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ماهیت این دانشگاه با دانشگاه‌های دیگر متفاوت است، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب بوده و دانشگاهی اجتماعی، از مردم و برای مردم است.
هزینه‌کَرد مردم برای تحصیل در دانشگاه آزاد ارزشمند است
طهرانچی با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای ساختاری جدی و چابک است، گفت: این دانشگاه به عنوان واقعیتی غیرقابل انکار، حرف‌هایی برای گفتن دارد.
دانشگاه آزاد اسلامی برای همه متقاضیان و داوطلبان ورود به دانشگاه، برنامه دارد.
ساختار جدید دانشگاه آزاد با ۹ معاونت و مرکز جدید
وی با تأکید بر لزوم اصلاح و چابک‌سازی ساختار دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: به منظور چابکی در فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی، ساختار جدید با ۹ معاونت و مرکز جدید ابلاغ می‌شود.
این دانشگاه سازمانی بزرگ است و باید ساختاری متناسب داشته باشد.
عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به رؤسا، مدیران و کارکنان واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: وظیفه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، چابک‌سازی و روان کردن سیستم است، اما امور عملیاتی و اجرایی را شما باید انجام دهید.
توسعه هوشمند منطقه‌ای؛ مهم‌ترین اولویت دانشگاه آزاد در مناطق
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه برای افزایش حقوق دریافتی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در حال برنامه‌ریزی هستیم، گفت: قطعا موافق افزایش درآمد اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه هستم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه استان مازندران دارای ویژگی‌های خاصی است و دانشگاه آزاد اسلامی استان باید برنامه‌های خاص این منطقه را در نظر بگیرد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران باید موضوعات و رشته‌های متناسب با شرایط استان ازجمله حقوق دریا، حقوق محیط زیست، علوم اجتماعی، جامعه‌شناسی با محوریت توریست، سلامت و...
ویژگی مدارس عالی مهارت دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.