خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیش از 50 هزار لیتر سوخت قاچاق در بم کشف شد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 21:57
فرمانده انتظامی شهرستان بم با اشاره به اجرای موفقیت آمیز رزمایش دو روزه پاک‌سازی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان بم گفت: در این رزمایش 53 هزار و 750 لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع کشف و ضبط شد.
رزمايش،بم،شهرستان،ارتقاي،انتظامي،امنيت،اجتماعي،كشف،سارقين

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بم، سرهنگ اکبر نجفی امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بم با بیان دست‌آوردهای رزمایش دو روزه پاک‌سازی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان در شهرستان بم اظهار داشت: رسانه‌ها می‌توانند با استفاده از ابزار مهم و دقیق رسانه مسائل را بیان و با انعکاس خواسته‌های به حق مردم موجب ارتقای خدمات‌رسانی به آن‌ها شوند.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نهاد اجتماعی گسترده‌ای است که بیشترین ارتباط را با مردم دارد گفت: لزوم آگاهی عمومی از عملکردهای این نهاد و جذب مشارکت بیشتر مردم میتواند در ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان موثر باشد که رسانههای در بیان آن نقش موثری دارند.
فرمانده انتظامی شهرستان بم با بیان اینکه رزمایش پاک‌سازی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان در راستای ارتقای امنیت اجتماعی به مدت دو روز در شهرستان بم برگزار شد افزود: در این رزمایش 20 تیم از یگانهای انتظامی ما را همراهی کرده و رزمایش با موفقیت به اتمام رسید.
وی از کشف بیش از 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قالب برگزاری رزمایش خبر داد و خاطر‌نشان کرد: در این رزمایش 53 هزار و 750 لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع کشف و ضبط شد.
نجفی با اشاره به اینکه بیش از دو میلیارد تومان انواع کالای قاچاق نیز در این مدت کشف شد گفت: طرح‌های هدفمند انتظامی با هدف ارتقای امنیت اجتماعی به‌طور ویژه در دستور کار سبزپوشان عرصه نظم و امنیت قرار دارد.
وی تصریح کرد: 5744 نفر از متهمان تحت تعقیب مقام قضایی، سارقین به عنف، سارقین مسلح، سارقان عادی، خورده فروشان مواد مخدر و همچنین معتادین متجاهر که وجه شهر را بسیار بد جلوه می‌دهند نیز دستگیر شدند.
انتهای پیام/ ت