خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نورافکن:بازی در استقلال آرزوی هر بازیکنی است/می‌توانیم به صدر جدول برسیم

فارس | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 21:17
بازیکن تیم استقلال گفت: هر بازیکنی دوست دارد در استقلال بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.
جدول،امتياز،استقلال،نورافكن،تبريز،صدر،ليگ

به گزارش خبرگزاری فارس،امید نورافکن درباره برد استقلال مقابل پارس جنوبی جم گفت: خوشحالم که برنده شدیم و سه امتیاز را گرفتیم ما امروز به دنبال نتیجه بودیم تا بتوانیم باخت در تبریز را جبران کنیم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال می‌تواند در کورس قهرمانی باشد، ادامه داد: فعلاً دوازده هفته تا پایان لیگ زمان مانده و باید بازی‌هایمان که در آزادی هست را ببریم و باید با تمام تمرکز بازی کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و به صدر جدول برسیم.
نورافکن درباره اینکه هفت امتیاز با صدر جدول فاصله دارید و این فاصله پرشدنی است، اظهار داشت: اگر بتوانیم بازی‌هایمان را در آزادی و خارج از آزادی ببریم می‌توانیم جزو دو تیم بالای جدول باشیم اما بازی‌های مهمی هم در لیگ قهرمانان آسیا داریم و باید آنجا بهترین نتایج را بگیریم هرچند که در گروه سختی قرار داریم و رقبای ما بازیکنان خارجی و گران‌قیمتی گرفته‌اند.
بازیکن تیم استقلال درباره اینکه علاقه دارد فصل بعد هم در این تیم بماند یا به لیگ بلژیک برگرد، گفت: هر بازیکنی آرزو دارد در استقلال بازی کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.
نورافکن درباره کارت‌ زردهایی که بازیکنان در زمین گرفتند، تصریح کرد:ما در تبریز دو بازیکن‌مان را نداشتیم که این موضوع به ما ضربه زد و نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم به همین دلیل باید امروز باخت در تبریز را جبران می‌کردیم و سه روز دیگر هم بازی داریم و آن سه امتیاز را هم باید بگیریم تا به صدر جدول برسیم.
انتهای پیام/ا