خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیروزی آبی‌ها با بازیکن «چاقِ» خبرساز/ استقلال از جایش تکان نخورد

مهر | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 20:26
تیم فوتبال استقلال پس از شکست هفته هجدهم برابر تراکتورسازی که منجر به فاصله گرفتن این تیم با صدر جدول شد، در هفته نوزدهم برابر پارس‌جنوبی به پیروزی رسید اما تغییری در جدول نداشت.
استقلال،جنوبي،دروازه،پارس،حريف،بازيكن،گل،تيم،رده،وينفرد،شفر

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دیدار از هفته نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز چهارشنبه بین تیم های استقلال و پارس جنوبی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که طی آن شاگردان وینفرد شفر موفق شدند ۲ بر صفر حریف را شکست دهند.
عماد میرجوان(۱۱ - گل به خودی) و آیاندا پاتوسی(۳۸) برای استقلال گل زدند.
در نیمه اول استقلال تیم برتر میدان بود و با عملکرد خوبی که پاتوسی داشت موقعیت های زیادی را روی دروازه مهمان جنوبی خلق کرد که نقش این بازیکن افریقایی در هر دو گل آبی ها پررنگ بود.
این بازیکن که با سروصدای زیاد کارت بازی اش را دریافت کرد و اضافه وزن هم دارد و مثل ایسما چاق است، نشان داد استقلالی ها بی جهت اصرار به حضورش در تیم نداشتند.
هر چند استقلال در نیمه اول به دو گل رسید اما وریا غفوری یک ضربه پنالتی را هم از دست داد و رحمان احمدی به زیبایی توانست ضربه این بازیکن خبرساز این روزهای فضای مجازی را مهار کند.
با شروع نیمه دوم پارس جنوبی قصد داشت حملاتی را روی دروازه استقلال پی ریزی کند تا نتیجه را به حداقل برساند اما این استقلال بود که اجازه خودنمایی به بازیکنان حریف را نداد و با حملات خطرناک خود عملا نقشه های حریف را بر باد داد.
در دقیقه ۸۰ پارس جنوبی توانست دروازه استقلال را باز کند اما داور بازیکن تیم زردپوش را در موقعیت آفساید تشخیص داد تا بازی همچنان با بسته ماندن دروازه سیدمهدی رحمتی ادامه پیدا کند.
در دقایق پایانی وینفرد شفر برای اینکه پیروزی را حفظ کند دو مهاجم تازه نفس یعنی ایسما و تبریزی را به میدان فرستاد تا به بازیکنان خط دفاعی حریف اجازه ندهد به خط حمله اضافه شوند.
پارس جنوبی هم با وجود تلاش زیادی که انجام داد نتوانست دروازه استقلال را باز کند تا در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر صفر آبی های تهران به پایان برسد.
استقلال با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد اما همچنان در رده پنجم جدول رده بندی ماند.
پارس جنوبی هم با ۲۴ امتیاز در رده هفتم باقی ماند.