خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 28 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پاسخ بنیاد مستضعفان به شبهات مطرح شده درباره باشگاه ایرانیان دبی

تسنیم | اقتصادی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 18:17
بنیاد مستضعفان به برخی شبهات مطرح شده در فضای مجازی درباره باشگاه ایرانیان دبی پاسخ داد.
رسالت،تفريحي،منظر،اهدا،34،موازين،سياحتي،طرح،ورزشي،اداره،قرار ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بنیاد مستضعفان اعلام کرد:
هیات وزیران در جلسه 16 تیر ماه 1364 طی مصوبه‌ای مقرر کرد به استناد قانون اصلاح قانون واگذاری اراضی و ابنیه دولتی به موسسات خیریه و درمانی مصوب اسفند 1351، ساختمان و تاسیسات باشگاه و مجتمع تفریحی ورزشی جمهوری اسلامی ایران در دبی، از وزارت کار و امور اجتماعی منفک و به بنیاد مستضعفان واگذار تا تکمیل و مورد استفاده ایرانیان قرار گیرد.
بنیاد مستضعفان به جهت عدم برخورداری از بودجه و اعتبارات دولتی برای انجام ماموریت‌های خود در بخش اجتماعی و کمک به ارتقاء سطح زندگی مادی و معنوی محرومین متکی بر در آمد‌های حاصل از فعالیت بخش اقتصادی بنیاد در چارچوب سیاست‌های کلی نظام می‌باشد.
قضاوت در مورد ایرانیان ساکن یا مسافر در دبی بر عهده بنیاد نیست، اما بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های خدماتی و تفریحی مشابه در منطقه و کشور همسایه، باشگاه ایرانیان دبی بر اساس الگو‌های ایرانی و اسلامی و ترویج فرهنگ ایرانی اداره می‌شود.
بنیاد مستضعفان به عنوان نهادی پاسخگو آمادگی خود را برای رفع ابهام و روشنگری در زمینه هر یک از فعالیت‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مجددا اعلام می‌دارد و از نقد‌های سازنده و منصفانه همواره استقبال کرده و می‌کند.