خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قیمت طلا و سکه ۸.۵ درصد افزایش داشته است

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 20:17
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از ابتدای هفته تا به امروز قیمت طلا و سکه ۸.۵ درصد افزایش داشته است.
قيمت،سكه،طلا،تومان،انس،افزايش

کشتی آرای در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضع بازار طلا و سکه گفت: از ابتدای هفته تا به امروز قیمت طلا و سکه ۸.۵ درصد افزایش قیمت داشته است که علت این امر را می‌توان به نرخ ارز و انس جهانی نسبت داد.
وی با اشاره به اینکه حباب سکه امروز نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است تصریح کرد: انس طلای جهانی امروز با افزایش قیمت مواجه بوده است.
بیشتر بخوانید: کاهش ۵۰ هزار تومانی حباب سکه نسبت به روز گذشته
کشتی آرای با بیان اینکه افزایش ۱۷ دلاری قیمت هر انس طلا در بازار‌های بین المللی اظهار کرد: کاهش ارزش دلار در بازار‌های مالی جهان سبب افزایش قیمت هر انس طلا در بازار‌های بین المللی و معامله آن به قیمت هزار و سیصد و ۴۴ دلار شده است.
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۴ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان رسید، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد.
هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۳۰ هزار تومان فروخته شد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد به ۴۲۱ هزار و ۳۰۱ تومان رسید.
هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۳۲۷ دلار و ۹۷ سنت معامله شد.
انتهای پیام/
افزایش ۱۷ دلاری قیمت هر انس طلا در بازار‌های بین المللی