خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ناتو: تهدید کشورهای غربی توسط روسیه غیرقابل قبول است

فارس | بین‌الملل | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 19:42
سازمان پیمان آتلانتیک شمالی به سخنان رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد و آنچه تهدید کشورهای غربی توسط روسیه خوانده شده را غیرقابل قبول برشمرد.
روسيه،تهديد،اقدامات،آتلانتيك،تهديدات،متقابل

سازمان پیمان آتلانتیک شمالی به سخنان رئیس جمهور روسیه واکنش نشان داد و آنچه تهدید کشورهای غربی توسط روسیه خوانده شده را غیرقابل قبول برشمرد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سازمان پیمان آتلانتیک شمالی تهدید کشورهای غربی توسط روسیه را غیر قابل قبول توصیف کرد.
«ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه روز چهارشنبه در یک سخنرانی عمومی در مجلس فدرال روسیه تأکید کرد که واشنگتن باید از سیاست‌های غیرسازنده خود دست بردارد.
او سپس تلویحا آمریکا را به پاسخ موشکی تهدید کرد و گفت: «اگر موشک‌های ایالات متحده در اروپا مستقر شوند، ما مجبور به اقدامات متقابل خواهیم بود.
اگر تهدیدی متوجه ما شود، ما باید بتوانیم نه فقط محل وجود این تهدیدات، بلکه مرکز تصمیم‌گیری در مورد این تهدیدات را نیز هدف قرار دهیم.»
وی با این حال تأکید کرد که برنامه‌های نظامی روسیه ماهیت دفاعی دارد و مسکو تنها به عنوان پاسخ به حملات احتمالی خارجی این توانمندی‌ها را به کار می‌گیرد.
او گفت: «تمام اقدامات روسیه در حوزه امنیتی، اقدامات متقابل خواهند بود و ماهیت دفاعی دارند.»
انتهای پیام/.