خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزییاتی از علت توقف قطار ورامین

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 19:33
قطار ورامین - تهران صبح امروز در میانه راه و در اطراف قرچک دچار مشکل شد و مسافران مجبور شدنددر کمربندی قرچک تهران برای مدتی پیاده شوند.
قطار،قرچك،ساعت،تهران،كمربندي،ورامين،صبح

قطار ورامین - تهران صبح امروز در میانه راه و در اطراف قرچک دچار مشکل شد و مسافران مجبور شدنددر کمربندی قرچک تهران برای مدتی پیاده شوند.
به گزارش خبرنگار ایسنا، صبح امروز حوالی ساعت هشت صبح ، قطار ورامین_تهران در کمربندی شهرستان قرچک متوقف شد و بعد از حدود یک ساعت معطلی به راه خودش ادامه داد.
جابر هداوند، یکی از شهروندانی که هر روز با قطار ورامین - تهران برای کسب و کار به بازار تهران می رود درباره حادثه امروز قطار به خبرنگار ایسنا گفته، قطار در آغازین لحظه های حرکت آهسته و پایین تر از سرعت معمول هر روزه اش داشته و جمعیت فشرده ای سوار بر قطار شده بودند.
او اضافه کرده در حالیکه از ورامین تا قرچک با وسیله نقلیه 15 دقیقه در شرایط معمولی و بدون ترافیک طول می‌کشد، با قطار امروز نیم ساعت به طول انجامیده تا اینکه در ناحیه کمربندی قرچک متوقف شده و عده‌ای از مسافران با خودرو راهی تهران شدند و عده ای دیگر در انتظار رفع مشکل قطار ماندند و قطار بعد از حدود یک ساعت معطلی به راه خود ادامه داد.
یکی از مسئولان راه آهن ورامین نیز به خبرنگار ایسنا گفته، صبح امروز قطار ورامین_تهران در کمربندی جنوبی شهرستان قرچک متوقف شده بود و علت آن نقص فنی در قطار بوده است؛ این قطار حدود یک ساعت و ۱۰ دقیقه در قرچک ماندگار شده است.
انتهای پیام