خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باید در جهت تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنیم

ایسنا | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 19:21
نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: تمام مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه دارند در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت و فرصت را برای جوانان ایثارگر فراهم کنند.
انقلاب،معظم،بيانيه،شهيد،رهبري،مقام،ايثارگران،بنياد،امور،گام، ...

نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد: تمام مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه دارند در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت و فرصت را برای جوانان ایثارگر فراهم کنند.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما در چهل سال گذشته با فراز و نشیب‌های زیادی مانند جنگ تحمیلی ۸ ساله روبرو بوده است، اما در سال ۱۳۹۷ شرایط را برای کشورمان به گونه‌ای رقم زدند که رئیس جمهور آمریکا گفت جشن چهل سالگی انقلاب برگزار نمی‌شود.
وی ادامه داد: با تمام این شرایط مردم ما بار دیگر ثابت کردند که در کنار نظام قرار دارند و از انقلاب اسلامی پشتیبانی می‌کنند و با پیروی از مقام معظم رهبری باز هم به میدان آمدند و عظمت این حرکت به گونه‌ای بود که در بسیاری از شهرها مردم در شرایط آب و هوایی برفی و بارانی در راهپیمایی شرکت کردند و حتی رسانه‌های دشمن هم به این حضور اعتراف کردند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به توطئه جدید دشمنان گفت: دشمنان با توجه به اینکه هزینه‌های زیادی برای ضربه زدن به کشورمان کردند و از آن نتیجه نگرفتند، به ترور کور روی آوردند و در روز ۲۴ بهمن حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را به وجود آوردند که بر اثر آن ۲۷ نفر از فرزندان این ملت به شهادت رسیدند و تعدادی نیز مجروح شدند.
معاون رئیس جمهور افزود: تشییع پیکر مطهر این شهدا در اصفهان با چنان شور و حرارتی برگزار شد که حتی از راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اصفهان نیز گسترده‌تر بود و این نشان دهنده پایبندی مردم به آرمان‌های شهدا و انقلاب است.
در دیداری که با خانواده این شهدا داشتم، پدر یکی از این شهدای عزیز گفت که شهید تنها فرزند من بوده، اما به مقام معظم رهبری بفرمائید که من اسلحه پسرم را زمین نمی‌گذارم و راه او را ادامه می‌دهم.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: مقام معظم رهبری در هفته گذشته بیانیه گام دوم انقلاب را برای دهه پنجم انقلاب منتشر کردند.
این بیانیه بسیار راهگشاست و بر ضرورت حضور جوانان برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با توجه به فرصت‌ها و سرمایه‌های موجود تاکید زیادی دارد.
حجت‌الاسلام شهیدی افزود: تمام مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران وظیفه دارند در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب حرکت کنند و فرصت را برای جوانان ایثارگر فراهم کنند.
این بیانیه بسیار پرمحتواست و راهگشای مشکلات موجود و تهیه برنامه‌های آینده کشور است.
وی تصریح کرد: چهل سال استقامت و پیروزی ملت ایران با تبعیت از رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پشت سر گذاشته شده است و بیانیه گام دوم انقلاب در واقع راه‌ها و روش‌های ایجاد افق‌های روشن آینده را تبیین کرده است.
جامعه ما با تحقق این رهنمودها حتمآ افق‌های پیشرفت و تعالی کشور را خواهد دید.
انتهای پیام