خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ترکاشوند: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا مساوی با مرگ است

فارس | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:47
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: می‌دانستیم اشتباه مقابل سایپا مساوی با مرگ است.
بازي،اشتباه،تيم،سايپا،ويدئو،تور

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد ترکاشوند پس از بازی تیمش برابر سایپا در جمع خبرنگاران حاضر شد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و از لحاظ فنی بازیکنان ما فوق‌العاده ظاهر شدند.
مقابل تیم باتجربه‌ای مانند سایپا کم اشتباه بازی کردیم چون می‌دانستیم اشتباه برابر این تیم مساوی با مرگ ‌است.
او در خصوص شرایط فنی این بازی نیز گفت: در همه مناطق زمین خوب بازی کردیم، سایپایی‌ها نتوانستند ما را دفاع کنند و سرویس‌های خوبی زدیم.
خوب دفاع کردیم و این بسیار قابل تقدیر است.
تیم جوان ما همگی با هم همدل شده بودند تا بدون اشتباه بازی کنند و به پیروزی برسیم.
سرمربی تیم والیبال پیکان در پاسخ به این سوال که آیا با این نمایش ضعیف سایپا در بازی اول می‌توان صعود پیکان به مرحله نیمه‌نهایی را قطعی دانست؟
توضیح داد: ما الان نصف راه را رفته‌ایم اما اگر صعود می‌خواهیم باید در بازی‌ چهار روز بعد هم خوب بازی‌ کنیم تا مثل امروز بی اشتباه به برتری برسیم.
او در مورد اعتراضاتش به داوری بازی نیز گفت: ست اول خطای تور را با ویدئو چک گرفتند که دست بازیکن ما به تور نخورده بود و اعتراضم به همن دلیل بود وگرنه من فکر می‌کنم داوری خیلی خوبی صورت گرفت.
با این حال اگر صادقانه بگویم، ورزش حرفه‌ای است و دوست داشتم با درخواست ویدئو چک و اعتراضات اندک، وقفه‌ای در بازی ایجاد کنم.
انتهای پیام/