خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسابقه «بر خط شو» روی آنتن شبکه پنج می‌رود

فارس | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:42
اولين قسمت مسابقه زنده تلفنی «بر خط شو» امشب ( چهارشنبه اول اسفند ماه) ساعت ۲۱ با اجرای بهروز تشکر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
مسابقه،شو،شركت،خط،برنامه،كسب،تلفني،امتياز،جايزه

اولين قسمت مسابقه زنده تلفنی «بر خط شو» امشب ( چهارشنبه اول اسفند ماه) ساعت ۲۱ با اجرای بهروز تشکر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
به گزارش خبرگزاری فارس، محسن سال افزون تهیه‌کننده «بر خط شو» در توضیح ساختار این مسابقه گفت: «بر خط شو» در راستای افزایش سطح آگاهی و اطلاعات عمومی در کنار ایجاد فضای سرگرمی سالم و شاد برای خانواده‌ها در ساعات شبانگاهی طراحی شده است.
این گونه از مسابقه برای اولین بار در تلویزیون طراحی و اجرا می‌شود که بینندگان می‌توانند همزمان با شرکت کننده تلفنی، از طریق اپلیکیشن برنامه (با استفاده از تلفن همراه) به سوالات پاسخ بدهند و امتیاز کسب کنند و شانس شرکت به صورت تلفنی در برنامه را کسب کنند.
وی درباره نحوه شرکت در این مسابقه بیان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه «بر خط شو» باید نام و نام خانوادگی خود را به شماره پیامک برنامه (۱۰۰۰۰۵۳۰) ارسال کنند.
همچنین علاوه بر این روش، افرادی که بیشترین امتیاز هفتگی را در اپلیکیشن برنامه کسب نمایند علاوه بر شرکت در قرعه کشی، برای شرکت در مسابقه انتخاب خواهند شد.
سال افزون درباره مراحل مسابقه نیز اضافه کرد: «بر خط شو» دارای مراحل گوناگون و جذاب است که پاسخ به سوالات عمومی - جورچین - پیدا کردن روابط بین عبارات - حدس اطلاعات مربوط به فیلم و ...
از بخش‌های مختلف آن است.
تهیه کننده مسابقه «بر خط شو» درباره جوائز برنامه گفت: جایزه این مسابقه متغیر است، شرکت کننده بر اساس میزان موفقیت در انجام بازی‌ها امکان دستیابی به جوایز بیشتر را کسب می‌کند و با انتخاب از صندوق‌های جوایز می‌تواند، جایزه بیشتری دریافت کند.
همچنین در پایان هفته از بین افرادی که بیشترین امتیاز هفتگی را از طریق پاسخ‌های صحیح در اپلیکیشن برنامه کسب کرده باشند جایزه نقدی اعطا خواهد شد.
مسابقه تلفنی و زنده «برخط شو» کاری از واحد پخش شبکه پنج سیما از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ مهمان خانه مخاطبان این شبکه می‌شود.
انتهای پیام/