خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار اردبیل: تحرک و ورزش در بین دانش‌آموزان اردبیلی نهادینه می‌شود

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:41
استاندار اردبیل بر فرهنگ سازی تحرک و ورزش در بین دانش آموزان استان تاکید کرد و گفت: مدارس قرآنی و حتی مدارس عادی ظرفیت بسیار مناسبی برای تقویت تربیت دینی در بین دانش‌آموزان است.
استان،زمينه،اردبيل،آموزان،پرورش،دانش،آموزش

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، اکبر بهنامجو عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر کم تحرکی در بین مردم به بروز بیماری های مختلفی منجر شده که باید با تشویق دانش آموزان به تحرک و ورزش از افزایش وزن و بیماری های ناشی از کم تحرکی در قشر نوجوان جلوگیری شود.
وی با اشاره به جمعیت 244 هزار نفری دانش‌آموزان استان گفت: آموزش و پرورش با جمعیت کثیری از مردم استان در ارتباط است و می‌تواند با فرهنگ سازی تحرک در بین دانش آموزان در تاثیرگذاری در سایر اقشار نیز گام بردارد که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام یافته است.
استاندار اردبیل با تاکید بر تربیت صحیح دینی و اسلامی در آموزش و پرورش استان گفت: مدارس قرآنی و حتی مدارس عادی ظرفیت بسیار مناسبی برای تقویت تربیت دینی در بین دانش آموزان است که انتظار می‌رود اهمیت به این مسئله مبنای کار قرار گیرد.
بهنامجو ضمن اشاره به نقش دانش‌آموزان در آینده و سرنوشت مملکت ایران اسلامی بیان کرد: دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند و از همین دانش‌آموزان است که در آینده سرنوشت کشور را رقم می‌زنند که ایجاد فضای مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان اولویت اساسی است که در این زمینه برنامه‌ریزی خوبی انجام یافته است.
وی تصریح کرد: از ظرفیت‌های دانش‌آموزان برای رشد و توسعه استان استفاده می‌کنیم و هر طرح و نظری که مرتبط با تحول عرصه‌های مختلف در استان باشد حمایت می‌کنیم که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و تلاش و جدیت ما تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه است.
انتهای پیام/ش