خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تحقق منویات رهبری رسالت همگانی باشد/نقش مهم معاونت عملیات در تأمین امنیت

فارس | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:41
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: قطعا یکی از مجموعه‌های مهم و اثرگذار برای تأمین امنیت کشور، معاونت عملیات ناجا است.
ناجا،تأمين،امنيت،معاونت،عمليات،ارزش،تلاش،عقيدتي،حسن،سياسي،رئ ...

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: قطعا یکی از مجموعه‌های مهم و اثرگذار برای تأمین امنیت کشور، معاونت عملیات ناجا است.
به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در همایش معاونت عملیات ناجا ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این همایش اظهار داشت: صمیمانه از تلاش ها و مجاهدت های سبزپوشان ناجا در تأمین امنیت جشن باشکوه ملت ایران در یوم الله 22 بهمن، قدردانی می کنم.
وی افزود:معاونت عملیات ناجا یکی از مجموعه های بسیار تأثیرگذار در تحقق اهداف کلان نیروی انتظامی است و امیدوارم خدمات و تلاش های شبانه روزی شما عزیزان به عنوان ذخیره ای ارزشمند برای آخرت محسوب شود.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: در اسلام برای اینکه یک اقدام و عمل دارای ارزش باشد و از ثواب الهی برخوردار شود به دو عنصر حسن فاعلی و حسن فعلی نیازمند است.
وی اضافه کرد: هر اقدامی که به قصد قربت الهی باشد، قطعا دارای ارزش است، بنابراین نیت برای تأمین و توسعه امنیت نیز باید برای رضایت خداوند باشد، چنین نیتی حائز ارزش و ثواب الهی است و این مهم به معنای حسن فاعلی است.
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با بیان اینکه معاونت عملیات از ارکان اساسی در نیروهای مسلح اعم از ناجا، سپاه و ارتش است، خاطر نشان کرد: تلاش و اجرای مأموریت برای تأمین امنیت به معنای حسن فعلی است.
این مقام مسئول در ادامه با تأکید بر لزوم تلاش همگانی برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ، عنوان کرد: تأمین امنیت یکی از مهم ترین معروفات است و قطعا یکی از مجموعه های مهم و اثرگذار برای تأمین امنیت کشور، معاونت عملیات ناجا است.
وی با اشاره به دوران دفاع مقدس یادآور شد: در آن دوران، رزمندگان اسلام برای صیانت از ناموس، خاک و وطن دفاع می کردند و امروز شاهدیم که سبزپوشان ناجا برای تأمین امنیت و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی، مأموریت ها را دنبال و اجرایی می کنند؛ همواره باید تلاش کنیم در صیانت از آرمان های نظام اسلامی و انقلاب و ولایت مداری رهرو راه شهدا باشیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد : رویکرد پلیس باید اسلامی، اخلاقی، انقلابی و قانونی باشد.
وی با بیان اینکه رسالت و مأموریت همه ما باید تحقق منویات و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) باشد،گفت :زمانی پیروز خواهیم بود که پایبند و متعهد به ارزش های اسلامی و دینی باشیم، چرا که موفقیت در گرو اتکاء به خداوند متعال و عمل به اسلام است.
انتهای پیام/