خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

همایش ملی مجمع عشایری هیئت‌های مذهبی کشور برگزار می‌شود‌

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:41
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: در راستای شناسایی، ساماندهی و تقویت هیئت‌های مذهبی عشایری، همایش ملی مجمع عشایری هیئت‌های مذهبی کشور در دزفول برگزار می‌شود.
مذهبي،عشاير،كشور،نقش،عشايري،همايش،نوشادي

نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه در سطح کشور 92 هزار هیئت مذهبی شناسنامه‌دار فعالیت می‌کنند اظهار داشت: از این تعداد تاکنون اطلاعات بیش از نیمی هیئت‌های مذهبی در سامانه طوبی ثبت‌ شده است.
وی، با بیان اینکه عشایر نقش مهمی در عرصه‌های مختلف داشته‌اند افزود: عشایر با رشادت‌ها و فداکاری‌ها در طول تاریخ با ایمان راسخ و اقتدار در برابر دشمنان ایستاده‌اند و صلابت خود را نشان داده‌اند.
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با اشاره به نقش مهم عشایر در پیروزی انقلاب تصریح کرد: عشایر در 8 سال دفاع مقدس و عرصه تولید و اقتصاد نقش مهم و تاثیرگذار خود نشان داده‌اند که جای قدردانی دارد.
نوشادی از برگزاری همایش مجمع عشایری هیئت‌های مذهبی کشور خبرداد و خاطر نشان کرد:در راستای شناسایی، ساماندهی و تقویت هیئت‌های مذهبی عشایری، همایش مجمع عشایری هیئت‌های مذهبی کشور در دزفول برگزار می‌شود.
وی، بیان کرد: این همایش فردا پنج‌شنبه دوم اسفند با حضور هیئت‌های مذهبی عشایر استان‌های مختلف در دزفول خوزستان برگزار می‌شود.
رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشوربا استناد به بیانات مقام معظم رهبری در عرصه نقش و جایگاه عشایر گفت: عشایربه عنوان یکى از برجسته‌ترین قشرهاى کشور در جامعه معرفی شده چراکه در سازندگى، امور اقتصادی و دفاع از میهن اسلامی در ادوار مختلف تاریخی سهیم هستند.
انتهای پیام/ش