خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 29 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استفاده از سموم رصد شود/آسیب پذیری در حوزه کشاورزی کاهش یابد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 18:07
رفسنجان - مدیرعامل پدافند غیرعامل استان کرمان گفت: شناخت نحوه استفاد از سموم و رصد و پایش فضای کشاورزی اهمیت بالایی دارد، فروشگاه های سموم حتما باید مجاز و دارای کارشناس فنی باشند.
زيستي،كشاورزي،تصريح،شهرستان،مديرعامل،حوزه،كرمان،سموم،سلاجقه، ...

خلاصه خبر

مدیرعامل پدافند غیرعامل استان کرمان تصریح کرد: باید کشور، استان و دستگاه خودمان را در برابر تهدید مصون‌سازی کنیم بدین معنا که شناخت کافی نسبت به دارایی‌ها و سرمایه‌هایمان داشته باشیم.
سلاجقه عنوان کرد: برای انجام کار پدافند غیرعامل اول باید دارایی‌ها و سرمایه های موجود در شهرستان را بشناسیم اکثر دارایی‌ها در اختیار دستگاه‌های دولتی و شبه دولتی است.
سلاجقه اظهار کرد: برای مدیریت کردن این تهدیدات که در جامعه وجود دارد ساختارهایی در کشور و استان طراحی کردند در شهرستان شورای پدافند غیرعامل به ریاست فرماندار است و کارگروه‌های تخصصی در این زمینه تشکیل شده است.
مدیرعامل پدافند غیرعامل استان کرمان با بیان اینکه در دستگاه‌ها پدافند غیرعامل بر عهده مدیر دستگاه است، ادامه داد در قانون برنامه پنج ساله پنجم و ششم اشاره شده هر طرح عمرانی که می خواهد احداث شود باید پیوست پدافند غیرعامل داشته باشد، پدافند غیرعامل یعنی امنیت و برای رسیدن به امنیت پایدار باید به پدافند غیرعامل بپردازیم.
به گفته وی در پدافند غیرعامل به دنبال کاهش سطح خسارت برای خودمان و افزایش هزینه برای دشمن هستیم.