خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت و گاز مازندران، فرصت مناسب جذب سرمایه‌گذاری است

فارس | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:41
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته مازندران فرصت مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی های اقتصادی استان در نگاه فعالین اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.
اقتصادي،تهران،نمايشگاه،استانداري،استان،حضور،مازندران،پتروشيم ...

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته مازندران فرصت مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی های اقتصادی استان در نگاه فعالین اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، نخستین نمایشگاه انرژی، نفت،گاز و پتروشیمی استان مازندران از ۳۰ بهمن ماه لغایت ۲ اسفند در شهرستان ساری و با حضور استانداری تهران در حال برگزاری است.
محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران ضمن اشاره به حضور استانداری تهران در این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه به جهت موقعیت ژئو استراتژیک استان مازندران به عنوان محل کریدور شمال به جنوب و نقطه وصل دریای خزر تا خلیج فارس دارای موقعیت برجسته و قابل اعتنایی از منظر اقتصادی تلقی می شود.
وی افزود: همچنین دریای خزر از طریق رود ولگا به اروپا متصل بوده از آنجا که اکنون در شرایط تحریم قرار گرفته و با مسائل مربوط به مشکلات نقل و انتقال ارز در کشور مواجه هستیم برپایی این نمایشگاه فرصت مغتنم برای بازرگانانی است که علاقمند به تبادل تجاری بدون نقل و انتقال ارز هستند.
امامی امین خاطرنشان کرد: با توجه به حضور بازرگانان و تجار بیش از ۸ کشور در این نمایشگاه و همچنین ظرفیت و قابلیت های اقتصادی استان تهران در حوزه مبادلات اقتصادی بین المللی، استانداری تهران در نظر دارد تا با حضور در این نمایشگاه بستر لازم برای تبادل تجربیات بازرگانی میان تجار ایرانی و بین المللی را فراهم کرده و زمینه لازم را برای ایجاد مناسبات اقتصادی جدید میان استان تهران و سایر کشورها در حوزه اقتصادی ایجاد کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران همچنین در پایان یادآور شد: حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته مازندران فرصت مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی های اقتصادی استان در نگاه فعالین اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.
انتهای پیام/