خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فیلم/ آموزش سرقت ایربگ پژو 206 در اینستاگرام!

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:41
مأموران کلانتری 125 یوسف‌آباد سارق ایبرگهای پژو 206 را حین سرقت شناسایی کرده و پس از تعقیب و گریز طولانی موفق به بازداشت وی شدند.
مأموران،سارق،سرقت،206،كلانتري،بازداشت،متهم،پژو

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ حدود ساعت 5 بامداد امروز (یکم اسفند) مأموران کلانتری 125 یوسف‌آباد حین گشت‌زنی در خیابان فکوری به راکب یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش مشکوک شده و در بررسی اولیه متوجه شدند وی در حال سرقت از یک دستگاه خودروی پژو 206 است.
به سرعت مأموران کلانتری یوسف‌آباد برای بازداشت این سارق وارد عمل شده که وی متواری شد، تعقیب و گریز پلیس با سارق فراری ادامه داشت و مأموران در حین تعقیب و گریز با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده تا در نهایت این سارق تعادل خود را از دست داد، به زمین خورد و مأموران پلیس در محدوده کلانتری 112 ابوسعید موفق به بازداشت وی شدند.
مأموران در بازرسی وسایل همراه سارق موفق به کشف دو کوله، تعدادی ایبرگ خودرو 206، چاقو، اسپری اشک‌آور و سایر لوازم که در سرقت استفاده می‌شد، شدند.
تاکنون 12 شاکی این متهم شناسایی شده و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد.
متهم این پرونده نیز با بیان اینکه نحوه سرقت را از طریق اینستاگرام آموزش دیده،گفت: حدود 15 ثانیه با پیچ‌گوشتی اقدام به تخریب شیشه پژو 206‌های سفید رنگ کرده و سپس ایربگ آنها را سرقت می‌کردم.
فیلم زیر جزئیات بازداشت متهم و نحوه سرقتهای وی را به تصویر کشیده است.
انتهای پیام/